Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fotózni szeretnék, segítség...

Fotózni szeretnék, segítség interneten?

Figyelt kérdés
Meg szeretném tanulni az alapokat, van olyan internetes anyag ahonnan ezeket otthon elsajátíthatom? Mondhatnátok, hogy nézzem meg a fényképező tulajdonságait, de nem erre vagyok kíváncsi. Művészi fotókat szeretnék készíteni, digitális és analóg fényképpel, összemosás stb.

2013. ápr. 22. 16:46
 2/7 anonim ***** válasza:

face: Expozíció-tanulni vágyó fotósok.

fotóklub a környéketeken?

ismerős fotós?

2013. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A leírásod első fele üti a másodikat. Az alapok azzal kezdődnek, hogy megtanulod használni a fényképezőgéped. Alapvető tévhit, hogy a művészethez nem kell tisztában lenni a technikai/szakmai alapokkal.

Persze ha valami ótvar bölcsészművész szeretnél lenni és egyetértesz azzal a nézettel, hogy elég lefotózni egy elütött kutyát körbekenve mustárral és ketchuppal két félzsemle társaságában, szigorúan filmre és fekete fehérben majd képcímnek aláírni, hogy HOT DOG és aki közli, hogy ez egy szar arra kígyót békát kiabálni mert nem elég nyitott és nem érti a művészeted, ahhoz elég, de ha ez a cél akkor tedd meg azt a szívességet a társadalomnak, hogy bele sem kezdesz.

2013. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kikérem ezt a sértő hangnemet kedves 10:04. Elsősorban van gépem évek óta és ismerem, én viszont az elmélettel akartam tisztában lenni, a szakszavakkal, stb. Analóg gépet most vettem, főként annak a használatához akartam tippeket. De egyébként sem fogok neked magyarázni, elég taszító amit leírtál, így magadat is leírtad. Valószínűleg te sem értesz a fotózáshoz mint én, ezért nem tudtál használható válasszal szolgálni.
2013. ápr. 28. 07:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ismered a kompaktgépeden mind a három gombot még nem tudsz fényképezni, ez egy szakma amit évekig tanulsz mire átlátod az összefüggéseit és megtanulod a gyakorlatban használni őket. Kikérheted de a kommented egyik része megint üti a másikat.Egyébként államilag elismert papírom van róla, hogy fotós vagyok, bár ez valóban nem jelent semmit a képzés színvonala ugyanis a béka s*gge alatt van, de hidd el van némi közöm a dologhoz, csak ez nem úgy működik, hogy én írok ide öt sort meg adok linket négy cikkhez és te abból megtanulod a szakmát és művész leszel. Amúgy meg elég lehet felcsapni a Fotóművészet c. borzadványt amiben kb. az általad kifogásolt hozzászólásomban leírtaknak megfelelő szintű anyagok kapnak helyet.A művészet célja nem szabadna, hogy a megdöbbentés, a megnemérthetőség, a céltalan f@szságok háttérjelentéssel való utólagos felruházása legyen. Annál is inkább mert a Fűrészen és a Dr.Csonton nevelkedett generációt kurv@nehéz megdöbbenteni.
2013. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van már szakmám, nem tudom honnan vetted, hogy 32 éves fejjel fényképész és művész akarok lenni. Csak hobbiból akarok. Nem hiszem, hogy ezért le kéne nézned bárkit is, nem vagy felsőbbrendű, mert "tudsz fényképezni".
2013. ápr. 28. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd újra a saját kommentjeidet, tele vannak ellentmodással. Szép fényeket!
2013. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!