Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyeken a kidobók...

Szórakozóhelyeken a kidobók miért csak a tizenévesekkel kemények?

Figyelt kérdés
A 18 éves 60 kilós gyerekeknek beszólnak meg "hogy nézel ki köcsög", ugy hogy nem is csinàltak semmit, de amikor eléjük àll 3, kigyúrt kopasz 2méteres néger àllat, azokkal érdekes màr nem olyan kemények
2013. ápr. 22. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért…?
2013. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezen meg mi kérdeznivaló volt? igen, így van, aki erőfölénybe van annak mindent szabad, a kiskorú menőznivágyó kis diszkókölke meg menjen haza aludióni
2013. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, azèrt kérdezem
2013. ápr. 22. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki jellemtelen ember,az általában a nála gyengébbet veszi célba,hogy ezzel bizonyítsa magának és a társainak,hogy ér valamit ő is. Ez általában "menőzés" a többi portás előtt.

Tudod a kokszos szekrény is ember féle,menőzni akar,keménynek látszani,csak hát a legtöbb esetben ez a felszín,az igazi énje valahol a féreg és a patkány közt van.

Remélem segítettem.

2013. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ez tényleg igy van

nekem semmi bajom a szekusokkal

legyen az tescos vagy banki őr

tök jo arc átlag emberek, de a diszkós kidobók tényleg a legalja legsutyóbb brigád

2013. aug. 6. 22:40
 6/7 anonim válasza:
ismerős helyzet,bátyámat a multkor kidobták a diszkóból mert leöntött valakit piával,csak az volt a poén ,hogy faterommal bulizott,és állbaverte az egyik kidobót....apám aztán meg nem a beszariságáról híres,és nem is 1,5méter...
2013. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hál isten néha kapnak is.
2013. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!