Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek meg tudom valósíta...

Szerintetek meg tudom valósítani ezt a tervem (Tankcsapda)?

Figyelt kérdés
Most lesz egy Tankcsapda koncert és én szeretnék egy autogrammot kérni. Van olyan hogy nem adnak? Majd hol tudok egyáltalán kérni,mert azt már gondolom hogy nem fognak végig sétálni a közönségben. Elvinnének ha valahogy hátra be tudnák menni?Egyébként az full terv hogy a gitárom nyakát(nem akarom az egészet hurcolni) viszem el ,és azt iratom alá. Meg ha már ott vagyok akkor egy közös kép. Egyébként mindenki szokott adni ( ha adnak) vagy csak Lukács?
2013. ápr. 26. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
csak nem Csabára mész? :) Mert ott sajnos kedden volt autogram+kép osztás,de nemtudom,hogy a koncerten foglalkoznak-e ezzel. Egyébként mind3an adnak.Főleg ha megkéred őket.
2013. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A-a, Londonba...sajnos Magyarorszagon nem tok el menni koncertre. Tehat nem koncerten foglalkoznak ilyenekkel? Es ez mindig igy van?
2013. ápr. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!