Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen (külföldi/angol)...

Milyen (külföldi/angol) képregény oldalakat ismertek, amik ehhez hasonlóak?

Figyelt kérdés

[link]


Egy kis mese: ezek az én fordításaim csak kiszivárogtak és valamilyen spermaszökevény azzal szórakozta el az időt, hogy nem csak az enyém, de még az alkotó(!) szignóját is leszedte.


Amúgy azért szeretnék angol képregényeket, mert tetszik az igényes megrajzolás, és nyelvtanulás szempontjából sem utolsó dolog a fordítás.


2013. máj. 1. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért vagy ezen felháborodva? Ami felkerül a netre, az manapság így is "végezheti". Sőt, még a "saját" nevét is odarakhatta volna a tied/tietek helyett.

Másrészt, ezt ha jól értem, nem a Te képregényed...nem te rajzoltad és írtad, ugye?

Kértél az alkotóktól engedélyt, hogy lefordíthasd őket?

Mert, ha nem, ők is fel lehetnének háborodva, hogy valaki csak úgy lefordítgatja a képregényeiket a hozzájárulásuk nélkül és közzéteszi azokat a neten (és lehet anyagi kárt is okoz nekik ezzel).

2013. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A lényegre nem válaszoltál.


A többi pedig hülyeség amit írtál. Nem követtem el plágiumot, mivel rajtahagytam a az alkotó nevét, és sok helyen még az oldal címe is megtalálható.

Ja igen, a saját neve volt feltüntetve (a képregény közepén).

2013. máj. 2. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!