Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne egy játékötletem, de...

Lenne egy játékötletem, de nem tudom hogyan valósítsam meg. Szerintetek hagyjam talonba vagy próbálkozzak vele?

Figyelt kérdés

65 millió éve egy katasztrófa söpört végig a Földön, kipusztítva a hatalmas dinoszauruszokat és rokonaikat. Itt az idő az új állatcsoportoknak, hogy megkezdjék a világ meghódítását.


Célcsoport

Az alternatív evolúció iránt érdeklődök.


Kezdésnek a játékosoknak választania kell egy állatcsoportot a következők közül.

erszényesek, tojásrakók, méhlepényesek, madarak, krokodilok, teknősök, pikkelyes hüllők, kétéltűek.

Egy kártyát kell húzniuk, ami jelképezi őket. Minden körben 1 dns pontot kapnak, ezt azonnal levásárolhatják új életterek elfoglalására, új evolúciós változásokra (nagyobb méret, más testrészek, módosult végtagok, életmód változása), de spórolhatnak is a későbbi körökre. A játékosoknak húzni kell egy eseménykártyát. Az eseménykártyák egy hirtelen bekövetkezett változást jelképeznek (jégkorszak, felmelegedés, asztreoidbecsapódás, gammakitörés, újfajta járvány stb.), de vannak amik semmilyen változást nem hoznak.

Ha egy a játékos elég felkészültnek érzi magát, akkor bejelentheti egy élettér elfoglalását. Ebben a módosítások hatékonysági számának összege dönt.

A játéknak 65 körböl kell állnia. A játékot az nyeri meg, aki több fülkét is elfoglalt.


2013. máj. 4. 10:40
 1/1 anonim válasza:
Nagyon jó ötlet, de sajnos nem sok mindenkit fog érdekelni, mert mostanában már a legtöbb embert nem érdeklik a tudományok. Igenis próbálkozz vele.
2013. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!