Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rockmaratonon mennyibe kerül...

Rockmaratonon mennyibe kerül egy hét? Kaja, pia?

Figyelt kérdés
Csak hogy tudjam, mennyit kéne vinnem, ez lesz az első. Mégvalami: baránőmmel megyünk, ketten, csajok, nem veszélyes ez így?:D (bocsi, nem a rockereket akarom fikázni, magam is rockimádó vagyok, csak nem tudtam máshogy feltenni a kérdést)

2013. máj. 7. 18:51
 1/6 anonim válasza:
100%

Hááát, ha minden ellátást te akarsz fizetni kettőtöknek, akkor húzós lesz. Bár attól függ, hogy ott vesztek kaját, vagy átmentek érte pécsre, piával ugyan ez, csak azt ha kint vettétek nem viheted be. Tavaly bejárósak voltunk a barátommal, és Tescoba is meg ott helyszinen is vettünk alkoholt, meg kaját, ( hozzáteszem, hogy nem egész napi kaját, csak estére, mivel itthon reggeliztünk meg ebédeltünk) és úgy elment egy hét alatt 40ezer forint.

Ami ha úgy nézzük még nem is olyan sok.

VIszont idén mi is sátrazunk, úgyhogy ez a költségkeret valószínüleg megsokszorozódik:D

2013. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
végre egy válasz, köszi:) és csak úgy miheztartásképpen, kb mennyi egy üveg sör, v egy boroskóla, vagy egy hambi, ilyesmi..? :D
2013. máj. 26. 20:36
 3/6 anonim válasza:

Hú ezt csak kb tudom megmondani. Egy hamburger olyan 4-500 ft körül szokott lenni. Én sültkrumplit kajáltam sokat, de abból is egy maréknyi 300ft. A sör meg a boroskóla is 300 ft körül van, de szoktak lenni akciók.

De van a fesztivál területén kisbolt is, ami annak ellenére, hogy "borlti áraik" vannak, drágább mint egy bolt, de nem vészes. Kajának még ott helyszinen lehet venni sültkolbászt, meg ilyen sülthusos bigyók, de azok nemtudom, hogy milyen árban vannak:D

Húde várom már.. 2 hét :D

2013. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
[ habár már túl vagyunk rajta, azért megosztom tapasztalataimat: eléggé drága, fél liter B**odi sör volt 450+műanyag rockmaratonos korsó (+200, de visszaváltható), egy hambi 600-700, gyros 1000- (sz*ar, nagyon), mosakodás: hideg víz, választék: majdnem 0, de mindettől függetlenül, ISZONYAT JÓ! (agyébként 3 nap alatt 30ezer ment el, nem olyan vészek ha nem eszel sokat:) )] hátha valakit érfekelne a jövőre nézve:)
2013. júl. 4. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek, nekem a hét alatt max 25.000 ment el, úgyhogy naponta vettem cigit, és vettem néhány pólót, és piában se voltunk szűken. Mit csináltatok ti?! :D
2013. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát mia a barátommal 60 ezerrel indulunk neki, egy 10-est rögtön otthagytunk indulás előtt kajára a boltba, onnantól kezdve csak piára költöttünk, meg vettünk pár apróságot, póló stb. Ja meg minden nap majdnem cigit. Így maradt szombatra annyi, hogy ott vettünk kaját. Az tényleg nem volt túl olcsó, és a hambi mégcsak finom sem volt. Szóval 50 ezerből maradt a legvégére maximum egy 5ezres.:D
2013. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!