Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Én 7. osztályos fiú vagyok és...

HRena kérdése:

Én 7. osztályos fiú vagyok és nem olyan jól tudok rajzolni ti milyen oldalakat ajánlotok vagy hogy kezdjem vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem olyan jól tudok rajzolni és szeretnék megtanulni hogyan kezdjem kérlek írjátok la mit vagy milyen honlapot ajánlotok

2013. máj. 10. 17:05
 1/3 anonim válasza:

szia én a jobb agyféltekés rajzolás c. könyvet ajánlom :) garantált siker. :) én ezt rajzoltam a könyv elolvasása és a gyakorlatok megcsinálása után: [link]


Jó, amugy művészsuliba járok, de a többiek jobbak voltak nálam. Most én rajzolok a legjobban.:)

2013. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A jobb agyféltekés rajzolás c. könyv tényleg sokat segít, de inkább a másolásban, referenciahasználatban. Attól is függ mit szeretnél rajzolni. Van nagyon sok jó könyv járművek, állatok, emberek rajzolásáról.

Még a kockológia is jó kezdés.

Szerintem nézz utána cikkeknek, videóknak, tutorial-oknak az interneten. Igen sokat fogsz találni.

A DeviantART.com-on kaphatsz jó tanácsokat és találhatsz jó oktató anyagokat.

2013. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem olvastam a könyvet de ha másolással kezded akkor szerintem a kreativitás elvész és nehéz újra megtalálni inkább elsősorban tanulj technikákat és gyakorolj sokat akár minden nap vagy 2-3 naponta mert azért itt is fontos a pihenés mint minden másban. :) sok sikert és kellemes időtöltést...
2013. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!