Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van arra lehetőség, hogy a...

Van arra lehetőség, hogy a Krémmánia oldalról töröljenek?

Figyelt kérdés

Több esetben tapasztaltam már azt, hogy hozzászólásomat, véleményemet törölték. Pedig semmi oda nem illőt nem írtam, a tapasztalatomat mondtam el a termékkel kapcsolatban (ami még negatív kritika sem volt). Feltöltöttem Avonos fésűket, mert még nem voltak fent. Nem engedélyezték. Utána 1 hónappal más feltöltötte, neki engedélyezték.

A hozzászólásaimat, a véleményeimet és a feltöltéseimet is töröltetni szeretném. Az oldalon nem találtam semmit erre vonatkozóan.



2013. máj. 11. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A feltöltésnél úgy van, hogy általában azt fogadják el, ami elsőnek érkezik hozzájuk. Tehát valószínűleg már más feltöltötte, csak még nem ellenőrizték azért nem jelent meg. Emiatt te joggal hihetted azt, hogy még nincs feltöltve, de aztán az elsőt fogadták el, tehát másét. Ezt sokszor le szokták írni, mert szoktak ebből kis problémák lenni, egyelőre még ők is keresik erre a megoldást.

A törlést én sem találom, szerintem írj nekik levelet és levélben kérd a felhasználóneveddel és jelszavaddal, akkor lehet törölnek. De nem biztos, hogy lehet, mert az befolyásolhatja az általad feltöltött, ill. osztályozott termékeket.

Az miért nem jó, ha egyszerűen csak nem lépsz be többet?

2013. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közben még olvastam, hogy talán ha sokáig nem lépsz be inaktivitás miatt megszüntetik a fiókod. De erre is rákérdezhetsz a címeiken (ezeket megtalálod a weboldalon).
2013. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!