Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki lehet ez a blogger/videóblo...

Ki lehet ez a blogger/videóblogger?

Figyelt kérdés

Ma reggel bekapcsoltam a tv-t, s ment az aktív ismétlése. S egy csajjal csináltak interjút, aki 14 éves, de lassan már 15 lesz, szőke hajú. S elvileg nagyon ismert lett az interneten, meg rajongói vannak akik mindenféle csodás fanvideókat küldenek neki. S hiába kerestem az aktív honlapján azt a riportot, nem találtam meg.

S gőzöm sincs, hogy ki ő, s mivel ennyire ismert - nem is értem miért nem tudom, hogy mit követtem el én azzal, hogy eddig a létezéséről nem tudtam. Remélem köztetek valaki rögtön vágni fogja kire is gondolok, mert nagyon kíváncsi vagyok a munkásságára, miért is csinált vele riportot az aktív.



2013. máj. 13. 16:00
 1/4 A kérdező kommentje:

ja bocsi, csak ezt muszáj kijavítanom:


*S gőzöm sincs, hogy ki ő, s mivel ennyire ismert - nem értem, hogy mit követtem el én azzal, hogy eddig a létezéséről nem tudtam. Remélem köztetek valaki rögtön vágni fogja kire is gondolok, mert nagyon kíváncsi vagyok a munkásságára, miért is csinált vele riportot az aktív.

2013. máj. 13. 16:21
 2/4 anonim ***** válasza:

TV-be hallasz valamit, és még el is hiszed?

Nincs kb egy olyan magyar sem, aki olyan ismert lenne neten.

Egyébként tv2.hu-n szerintem vissza tudod nézni az aktívot, tedd azt.

2013. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már megtettem, de nem találtam, ezért írtam ide ki, szerinted én olyan idióta vagyok, hogy nem ismerem a google-t és a nagy tv csatornák honlapjait?

meg különben is, ha nem tudsz értelmes választ írni, csak szidalmazni össze-vissza, akkor inkább le se írd nekem. Inkább tartsd meg magadban a gondolataid. Köszönöm.

2013. máj. 13. 16:29
 4/4 fufufinka válasza:
szerintem te Jade-re gondolsz:) (Handkammer Jade) amugy meg az anyja miatt kerult be csak az aktivba mert az anyja ott dolgozik es lemondott 2havi fiueteserol csak hogy a lanya bennelehessen a tv-ben amugy meg ask.fm-en lett ugymond "celeb" de semmit bem csinalt..
2013. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!