Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen címre kell beküldeni a...

Milyen címre kell beküldeni a Blikk Rejtvény megfejtését?

Figyelt kérdés
Megfejtettem a Blikk Rejtvényben az egyik rejtvényt és szeretném beküldeni,azonban az újságot elvesztettem, így nem tudom, hogy milyen címre kell, és van -e valami fontos tudnivaló, elég -e csak egy lapra írni a megfejtést és azt beküldeni borítékban. Tudna valaki segíteni?
2013. máj. 20. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

"Küldje be levelezőlapon vagy borítékban mindhárom pályázati rejtvény helyes megfejtését, valamint a Vasárnapi Blikk pályázati rejtvényének megfejtését a pályázati szelvényekkel együtt, és részt vesz a nettó 50000 forintos fődíj sorsolásán! Amennyiben a kisebb értékű nyereménynek valamelyikét szeretné megnyerni, úgy csak azt a nyereményszelvényt küldje be a helyes megfejtéssel, amelyik a nyereményhez tartozik.


A pályázatok beküldési határideje: [év]. [hónap] [nap].

Beküldési cím: 1535 Budapest, Pf. 762"

2014. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!