Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Biztonságos-e airsoft centrumb...

Biztonságos-e airsoft centrumból fegyvert rendelni?

Figyelt kérdés
És ugy mennyi a szállítási költség??

2013. máj. 20. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Bőőőőven biztosnságos, én csak tőlük és Airsoft Deporól rendelek (innen alkatrészeket éri meg rendelni). Biztos lehetsz benne, hogy elküldik, de fegyvervásárláskor legjobb ha bemész mivel így is úgy is igazolni kell majd, hogy 18 vagy. Bár tőlem pont nem kérdezték.


A szállítási költség az a fegyver súlyától illetve a méretétől fog függeni. Jó esetben utánvéttel max. 1-2ezer Ft.

2013. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hun46y3 ***** válasza:

Fegyvert csak személyesen vehetsz át éppen a kor igazolása miatt, de amúgy igen! Előttem szólóval tökéletesen egyet értve: az Airsoft-Centrum, az Airsoft-Depo és az Airsoft-One a legjobb magyar boltok, ha nem fegyvert veszel, akkor simán kérheted a szállítást, megbízhatóak és rendesek.

Az Airsoft-One-ban például 10.000 felett ingyenes a szállítás.

2013. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!!!!!!!!! :D :) ;)
2013. máj. 22. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak személyesen? Nekem postai úton történt :D
2013. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hun46y3 ***** válasza:

Fegyver vásárlás?

Én most vettem egy pisztolyt kb egy hete és be kellett mennem érte.

Sebaj, lényeg, hogy biztonságosak!

2013. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!