Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel Halloween...

Mit vegyek fel Halloween partyba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

olyat szeretnék amiben nem leszek nevetséges vagy ronda...mivel ott lesz az a fiú is akit kiszemeltem magamnak :) de viszont azért nem vmi playboy nyuszikás ruha :/

a válaszokat előrre is köszi:)


2009. okt. 3. 22:58
 1/6 anonim válasza:
lehetsz macska/esetleg macskanő (attól függ melyik illil inkább hozzád :D) Pl miniszoknya, fekete felső, cica fülek, kihúzott szemek, esetleg szemcerkával bajusz :D vagy ördög: fekete ruha, csinálsz/veszel ördögszarvat, ördögfarkat, hajadat feltupírozod. Vagy lehetsz valamelyik hollywood-i sztár is
2009. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D köszi...szerintem macskanő leszek:P
2009. okt. 4. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Betörő lennék, harisnyával a fejemen.
2009. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

vagy lehetsz sexy zombie.. youtube.comon csomó zombi sminket találsz csak ird be h zombie make up tutorial

vannak nagyon királyok egy sezxy fekete ruha egy srága kis tökkel az odlalán és készXD...


én zombi hastáncos leszek.. a hastánczserkóm ás a hasamon lesz egy oltári nagy elüszkösödött seb állat leszXD

2009. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi:D

az tényleg jó lesz ;):D

2009. okt. 20. 17:00
 6/6 anonim válasza:

Szerintem igenis kreatív ötlet, ha beöltözöl...

-Drakula feleségének

/fekete galléros köpeny, fekete naci, piros póló, fehér arcsmink, fekete vagy lila szem alatti karikák, vérvörös száj/

-halott pincérnőnek

/fehér póló, fekete szoknya, fekete harisnya, fehér kötény, fehér arcsmink, durva fekete szemsmink, művérfoltok a ruhádon!! :D/

-halott mennyasszonynak

/fehér ruha, mait nem sajnálsz, pár helyen kilyuggatva, művérfoltokkal tarkítva, fehér arc, durva fekete szemsmink, fekete száj/

-Jack O'Latern-nek (a töklámpás angol neve)

/narancssárga és zöld ruhák, narancssárga műszempilla, zöld száj, a diliboltokban kapható kimosható narancs hajspray/

-zombicsajszinak

/szakadt ruhák, pár műseb, durva arcfestés (engedd szabadon a fantáziád és mázold be a képed zöldre, pirosra, stb. :P)/


Remélem, tudtam segíteni! :)

2011. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!