Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halo-ban Reach elesténél az...

MarkoG kérdése:

Halo-ban Reach elesténél az összes Spartan_II elesik chief kivételével vagy még feltűnnek néha egy ketten kik túlélik a katasztrófát? Hol olvashatok többet a Spartan-III és a Spartan -IV programról?

Figyelt kérdés
szerintem egyértelmű

#Infinity #Cortana #Master Chief #Sara Palmer #Dr. Halsey
2013. máj. 22. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz a spartanokról: [link]

Ehhez kell angol tudás. Egyébként ahogy kutakodtam az oldalon megtudtam, hogy nem csak Chief élte túl. Az oldal szerint KETTŐ Spartan-II-es volt a The Pillar of Autumn fedélzetén... érdekes, erről nem esett szó a játékban. Azt is írja, hogy néhányuk menedéket kapott CASTLE base-en ami afféle erődítmény Reach-en. De szerintem ez a támadás után megsemmisült. A Spartan-III programról annyit tudok, hogy ők harcoltak Reach lerohanásánál. Tehát a "Noble Team" is Spartan-III-as katonákból állt.

Leírtam amit tudtam, remélem segítettem.

2014. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
utánanéztem, a másik Spartan a Pillar of Autumn fedélzetén Linda-058 volt, Chief barátja, akit Reach-en megöltek, de Chief berakta őt egy cryo csőbe (hibernálóba) annak reményében, hogy majd a Földön meg lehet menteni
2014. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Viszonylag olcsón itthon is be lehet szerezni az első Halo regényeket. A First strike és Fall of Reach c. könyveket ajánlom:)
2016. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!