Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kikapcsolódás, feltöltődés...

Kikapcsolódás, feltöltődés pénz nélkül? Vannak ötleteid?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 16:26
 1/4 anonim válasza:
stoppal le valami szép helyre, ott meg kerseni valami helyet, ahol segítségért cserébe ellátást adnak(vagy csövezni)
2013. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van kerted akkor csak ülj ki a kertbe és élvezd a napsütést. Ezt feldobhatod egy jó kis koktéllal vagy ami otthon van. Ha nincs kerted akkor erkélyre is kimehetsz (már ha csendesebb környéken laksz és ki férsz kényelmesen, de ha egyik sem megoldható akkor kérd meg a párodat/barátodat vagy akárkidet, hogy adjon neked egy jó hátmasszázst. Remélem tudtam segíteni!
2013. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Önkéntes kutyasétáltatás?A menhelyeken sztem szívesen látnának, ha szereted a kutyákat.Vagy ott a Duna, Gellért-hegy, az mindig szép látvány:)
2013. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fogok egy könyvet, kiülök a napozóágyra, és olvasok (Amikor jó idő van.) Ha van kutyád, akkor sétáltasd meg. Vagy biztos vannak barátaid, menjetek sétálni, beszélgetni. Nem kell ehez pénz. Esetleg menj el a helyi parkba a szerelmeddel, vagy ha nincs, akkor a barátaiddal/kutyáddal.
2013. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!