Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért történik ez a bloggeren?

KeySpell kérdése:

Miért történik ez a bloggeren?

Figyelt kérdés
Van egy blogom, amin fanficeket publikálok, de még mielőtt bárki rávágni hogy "biztos 1D-seket" elszögezem: NEM. Én csakis Doctor Who, és Sherlock témában írok, viszont... nem értem, hogy az írói blogok majd 98%-a miért One Direction-os??? engem kimondottan irritál, hogy órákig kell keresgélnem, mire találok valakit, akinek nem ebben a témában vannak történetei. ennyire nagy lenne itt az országban az érdeklődés? a minőségre miért nem adnak? van ahol nevetségesen amatőr és full nyáladzós storykat raknak fel... miért?

2013. máj. 26. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

1.,Azért mert az One Direction a legjobb az egész világon!

2., Sztem azért mert ugye van a DarkHarry és aztán kezdtek ilyen történeteket kitalálni egszóval : One Direction Fanfictionokat:)

És az országban több tízezer Directioner van vagy több százezer!;) Köztük én is és a 100 főből álló suliban 48 an vannak lányok és közük 29 Directioner!!!!:) <3

2013. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, megszállták a kislányok a bloggert :D Ez lett menő náluk, aztán azért. Nincs valami szűrés, vagy valami, hogy megtaláld, amit keresel?


Előző: Hál Isten nem vagytok annyian :D De majd úgyis kinövitek.

2013. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AlexavokXDD válasza:
jajj istenem hogy... mi a bajotok??? régen (attól függ felnőttek vagytok-e) nem rajongtatok semmiért? Egyébbként a Dark sztem nem csak fanoknak van a nővérem is olvassa pedig utálja az 1D-t. Amúgy meg, ha zavar nem a neten kell olvasni. Nem ez a "menő" ahogy megfogalmaztad, csak mondjuk jó fantáziálni arról, hogy milyen lenne a kapcsolatod az egyik taggal (még ha nagy valószínűséggel meg sem fog történni). Nem csak full nyáladzós sztorik vannak, van ami kifejezetten jó. Némelyik télleg vacak.
2013. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rajongás nem gond, csak nem mindegy, hogy miért rajongsz.

Amúgy meg ez engem is idegesít, főleg úgy, hogy a legtöbbje ugyanolyan. Semmi kreativitás, lopják az egészet egymásról.

2013. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!