Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen ragasztót használjak...

Traktor 2 kérdése:

Milyen ragasztót használjak gyufamakett készítéséhez?

Figyelt kérdés
Szép Napot kívánok! Egy kis segítségre lenne szükségem . Azt szeretném kérdezni, hogy gyufa-makett készítéséhez milyen ragasztó használata az ajánlatos? Technokolt használok, de ez nem az igazi . Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 27. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Fa ragasztót :) Én hobbiboltban vettem (most hirtelen nem tudom a nevét de ha hazaérek megnézem.) Nekem a gyufaszálaim tökéletesen megragadtak velük :) Igaz, nagyon kell vigyázni az illesztésekre, mert ha nem pászol, nem ragad úgy meg. Ezt a ragasztót nagyon szeretm, mert csak természetes anyagokból van, ami nekem azért fontos, mert óhatatlanul is rámegy az ember újára gyufázás közben, és ez jó, mert legalább nem tartalmaz mérgező adalékokat. Továbbá ha véletlenül többet teszel közé, az sem gond, mert lakkozott hatást ad a gyufának. Nagyon szép lesz tőle :)

Szóval mindenképpen azt ajánlom hogy hobbiboltban nézz körül :)

2013. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok, az enyém ilyen:

[link]


Annyi hogy az enyémen még azt is irja hogy "silky shine".

Ténzleg merem ajánlani, nekem nagyon bavált gyufázáskor! :)

2013. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :)
2013. máj. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!