Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bohóckodjak youtubeon vagy...

Bohóckodjak youtubeon vagy ne? Mennyi az esélye h napiszaron kötnék ki?

Figyelt kérdés
Gyerek koromban azt mondták nekem h lehetnék humorista mert valahogy mindig vicces dolgokat csináltam,humorosan elő tudtam adni a hülyeségeimet.Sokan nem értették a humoromat,sokan meg csak úgy alapból utáltak ok nélkül (talán irigyelték a jó kedvemet). De voltak olyanok is akik birták a humoromat és mindig vmi hülyeséggel szórakoztattam őket.19 éves csaj vagyok és most is sokszor röhögtetem a haverokat,osztálytársakat,mondták is már nekem sokan h kezdjek el blogolni. És ez nekem be is jönne csak attól tartok h 1ből napiszaron kötnék ki "napi nyomi" cimen mint pl. Herby (pedig ő is sztm csak megmondta párszor a tutit pl. a Pláza Kurv@ c. számában). Nem is a napiszar zavarna engem,legalább nagyobb lenne a nézettségem hanem az emberek bunkó beszólásai. Ha 1 jó csajt látnak egyből ezek a "fugáznám a fosóját" "kúrnám" "szopatnám" féle commenteket írják...és ez engem zavarna. Tudom hogy sok a kurv@ akit akárki megb@szhat meg szopathat de én nem tartozok ebbe a csicska kategóriába. Inkább fiús vagyok mint csajos. A csajok hülye dumája meg a tömegnyomor bulik kitudnak engem kergetni a világból. És ezt ki is merem mondani. Ezért sokan antiszociálisnak meg bunkónak néznek,pedig csak utálom az üresfejű embereket. Nagyon jól tudok kritizálódni,tudom h én se vagyok tökéletes de az emberek 90%a meg kurv@ra nem az. Nem vagyok sértődékeny tipus,túl éltem már hogy azt mondták a pofámba 25en h dögöljek meg,nem lennék öngyilkos 1-2 paraszt beszólása miatt és nem nagyon érdekel ha mások utálnak,van ki szeressen és szeretem én magamat is annyira hogy nincs szükségem seggnyalókra. Sohasem nyafogtam azon h egyedül kell valahova mennem,nem félek egyedül leülni enni,nem nagyon törődök az emberek véleményével. De attól tartok hogy ha a neten produkálnám magam annak az lenne a következménye hogy soha sehol nem vennének engem komolyan. Pedig tudok lenni normális is csak ahhoz nincs mindig kedvem. Nem vagyok Magyarországi,ezért ha fél Magyarország rajtam röhög az nekem mind1 lehet...Bohóckodjak vagy ne? és mennyit lehet youtubeon keresni?

2013. máj. 27. 18:18
 1/2 sKillEr96 ***** válasza:
Szerintem megeri belekezdeni, ha van onbizalmad. Nekem is van YouTube fiokom (DDaniel1996, ha erdekel), foleg gameplay-eket teszek fel, meg kommentelem oket, de csinaltam mar death metal vocal covert is, sehol nem kotottem ki tudtommal, senki nem tett fel napiszarra, pedig egyesek szemeben elegge szanalmas, ahogy "eneklek", masoknak meg nagyon is tetszik. Gameplay-eimmel szintugy ez a helyzet. Tudom, nem ilyen tamaju a kerdesed, csak elmondtam, hogy eddig en meg magamat sehol nem lattam viszont ilyen oldalakon. Szoval hogyha szereted csinalni, es vannak, akik azt mondjak, hogy jo, akkor csak biztatni tudlak, engem erdekelne, miket csinalsz, szoval kuldd el a csatornadat, ha majd lesz!
2013. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hello!

Merre felé laksz!? (ha bp.-i, akkor összeugorhatnánk)

Én pont most készülök "vicces" videókat gyártani youtube-ra, szigorúan saját készítésűeket és "magyarokat"!

Rengeteg ötletem van, sokkal inkább nem találok embereket, akik benne lennének a "bolondozásokba"...

Igazából minden eszköz megvan - (ötletek, fullhd kam, stb., csak ember nincs)


(22/F)

2013. máj. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!