Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó szivatások...

Tudnátok mondani jó szivatásokat osztálykirándulásra? (sürgős! )

Figyelt kérdés
Jó, szellemes, de azért nem túl durva szivatásokra gondoltam. Ismerek egy párat én is, táborban már voltam párszor, és akkor is a zöldfülűeket egész héten szivattuk, de kéne egy-két új darab, amit még nem ismernek! :D ilyenekre gondolok, pl. fogkrémesek, éjszakai arc-mázolás, stb...

2013. máj. 28. 20:04
 1/5 A kérdező kommentje:
jún. 6-án megyünk, addigra kellenének, mert a többiek már ötletelnek. :) ja, és két napos lesz!
2013. máj. 28. 20:05
 2/5 anonim válasza:
Szemceruzával f@sz az arcára, ketchup a csajnak este a gatyájába, vagy hashajtó az italába a wc-t lefóliázni az ülőkét meg extra erős ragasztóval bekenni :D
2013. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. jún. 5. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Tejszínhab a hajába/arcára/kezébe/pólóba, langyos víz (ha belelógatod a kezét, bevizel), (ha hulla részeg és tényleg ki van ütve) körbe rakjátok vizes poharakkal, sörös üvegekkel/dobozokkal, amíg szunyál az illető, beosontok hozzá és az egész padlót sz'rásig rakjátok üvegekkel/dobozokkal/szögekkel, tixoval a fekvőhelyhez ragasztják pl ágy, padló (ha ki van ütve és fel tudjátok emelni, állva hozzáragasztjátok a falhoz);

Ha meg akarjátok az alvókat ijeszteni, akkor: ha a felső ágyban alszik lentről neki paszírozzátok a falnak, ha lent, kiforgatjátok az ágyból (akár bele az előre odakészített hányásba/tejszínhabba/vízzel teli műanyapoharakba), a feje fölé emelitek a kisasztalt és beledudáltok a fülébe, hintőpor, tüsszentőpor, viszketőpor, az orra/nyitott szájába alá fingotok, felrázzátok és időt nem hagyva a szegény áldozatnak mindenféle sz'rt a kezébe nyomtok, tangát húztok a fejére és kikülditek a szobából (mivel félálomba van és gyorsan csináljátok, ezért fogalma sem lesz, mi a jó szösz van körülötte), stbstb


Nézz körül a neten, rengetek jó szivatás van.


Szerintem ezek még nem az elvetemült kategóriába sorolhatók, viszont poénosak; igazából ezekhez rohadt sokat kell dolgozni, de megéri, mert kreatívabb szvatások. Próbáljátok ki, és írd majd meg, mi lett!

2013. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát tejszínhabbal garázdálkodtunk főleg, f*szt rajzoltunk a másik szobájában a falra, az ablakon kifelé össze-vissza locsoltuk vele, stb. :) két flakonnal vettünk, de az egyiket inkább megettük! :D

este főleg inkább beszélgettünk meg hülyültünk (na nem úgy), másnap meg kb. élőhalottak voltunk. A fél osztály úgy volt másnapos, hogy egy kortyot se ivott :)

Köszönöm az ötleteket!

2013. jún. 11. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!