Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Normális ez a reakció az...

Normális ez a reakció az Attack on Titanra?

Figyelt kérdés
Megnéztem az első epizódot. Cenzúrázatlanul leszek őszinte: összefostam magam. Hát ez rohadtul ijesztő! Normális reakció, hogy ennyire beijedek egy animétől? Belekezdtem, mert nem tudtam, hogy miről szól, erre most meg itt kombinálok, hogy mi lenne, ha valóban léteznének az óriások meg ilyenek.
2013. máj. 28. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod, ne nézd.

Nyilván ilyenkor az ember elkezd gondolkozni, hogy mi lenne, ha....

Én is gondolkodtam ezen. Az emberek ott állandó rettegésben élnek, képzeld bele magad... sosincs egy nyugodt éjszaka vagy nappal, mert ki tudja mikor törik át a falat (ugye..) vagy mikor hallják meg a titánok lépéseit. Folytattad amúgy?

2013. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, de fontolgatom XD de csak akkor vagyok rá hajlandó, ha valaki velem együtt nézi. Bár az openinget letöltöttem, mert az valami bitang jó *-* A Mirai Nikki óta nem hallottam ilyen jó openinget. A Deadman Wonderlandé is jó, de ez, meg a Mirai Nikki viszik a pálmát XD
2013. jún. 10. 23:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Am azért kezdtem el nézni, mert nem tudtam hogy miről szól. Ha tudtam volna, értelemszerűen el se kezdem.
2013. jún. 10. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj értem, hát elég durva, bár az anime még 'lightosabb', mint a manga.

Az opening tényleg nagyon jó, illik az egészhez.

2013. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, de van aki a mangának a hangulatát nem érzi át annyira, mint az animéét. Én is ilyen vagyok. De az egyik Titán olyan mint Kakuzu a Narutóból XD
2013. jún. 11. 16:15
 6/6 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális! :) Amikor én megnéztem az első részét rendesen befostam, meg a végén majdnem bőgtem, mikor Eren anyja meghalt..2 hétig azon gondolkoztam nézzem-e vagy ne, aztán a barátnőmél megnéztük a többi részt, nagy maratont tartottunk, kb az első évad közepéig megnéztük az összes részt, és bevallom nekem azok annyira nem voltak sokkosak mint az első rész, én is úgy kezdtem bele, hogy azt se tudom mi ez, csak menő a ruhájuk hát nézzük meg xd Mondjuk még az 5-6 részen is majdnem bőgtem, de aztán ismét minden oké volt xDD Nem akarok spoilerezni, szóval többet nem mondok az animéről. De azóta is nagy fanja vagyok és vagy 5-ször végignéztem az évadot! :D Szóval örömmel tudom ajánlani!! :)
2016. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!