Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek melyik a kedvenc blogja...

Kinek melyik a kedvenc blogja amit rendszeresen szokott olvasni? Esetleg ismertek egy olyat ami igazán durva és izgalmas történetet ír le?

Figyelt kérdés
Már idegesít, hogy általában ezeket a 1D-s szerelmes sablonsztorikat találom minden blogon.. Nem vagyok 1D ellenes, de nem is vagyok oda értük. Valaki valami mást tud ajánlani? Előre köszi a válaszokat! (:

2013. máj. 29. 15:01
 1/8 sándorjános ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu

Ezotéria topik :D

2013. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezt a blogot szoktam sűrűn olvasni :) : [link]

A blog maga fanfiction,de ez ne tántorítson el,nekem nagyon tetszik a 2 lány (mert 2-en írják) írása.Tartalmasak a részek,és nem ilyen szedett-vedett blog,szép kidolgozott.Ajánlom neked is,hogy olvass bele.Izgalmas sztorit ír le.Egyedi szálon fut a történet,cseppet sem sablonos ;)

2013. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Beleolvastam és igazad van, elég jó, folytatni is fogom. :) Milyen blogokat szoktál még olvasni? Valami más tipped van még? :)

Ja és köszönöm szépen az értelmes válaszod.. Esküszöm azóta nem kaptam ilyen tartalmas/normális választ amióta ide regisztráltam! XD :)))

2013. jún. 2. 17:09
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: XDD azt én is szoktam;D

Valaki még tud ajánlani (lehetőleg 1D mentes, izgalmas) blogokat? :)

2013. jún. 2. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire nézed a PLL sorozatot, de ha nem is, akkor is érted majd ezt a sztorit, és nagyon jó! [link]
2013. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Frostshock, ha googlebe beírod, hogy "zsidó hancu" is kidobja.
2013. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha gondolod nézd meg az enyémet :) [link]
2013. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy pedig ezt (én nagyon szeretem :3 ): [link]
2013. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!