Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy humoros webshow-...

Szeretnék egy humoros webshow-t készíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy humoros webshow-t csinálni de,

Nincs:

rendes kamerám

Egy jó háttér

és semmilyen videóvágóhoz nem értek


amim van:

telóm kamerája(5m.p+HD)

tabletem kamerája(nem tom milyen)

és kis színészi tehetségem :)

továbbá imádok bohóckodni :)


Ó és tök egyedül vagyok:/

lehetne így készíteni egy icarly-hoz hasonló Webshow-t?

segítenétek?



2013. jún. 1. 23:33
 1/2 anonim válasza:

1. ha tényleg nagyon szeeretnél ilyen webshowkat csinálni, akkor előbb szerezz be egy rendes kamerát( nem kell a legprofibb) és azzal videóz mert a telefonoddal nem fogsz jó minőségü videókat csinálni:/ háttérnek az is jó ha keresel egy üres falat ahova rásüt a nap. a videóvágást pedig hamar meglehet tanulni. pl. youtube-on is nézhetsz róla videókat, egyáltalán nem nehéz:)

és szeritnem az egyáltalán nem számít hogy egyedül vagy:) rengeteg youtuber egyedül van a videóiban:) és olyan műsőrt mint az icarlyban bitos nem fogsz tudni csinálni, hiszen azt profi kamerákkal veszik fel,de ha ügyesedsz, és jobb kamerákkal forgatsz lehet hogy megközelíted:)

remélem valamennyit segítettem:)

2013. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösszönöm :) ment a zöld pacsi:)
2013. jún. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!