Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki örül végre hogy nyári...

Ki örül végre hogy nyári hónapba léptünk? Vagyis Ki örül hogy nyár van?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülök. Bár meglehetne cáfolni hogy nyár van mert még nem teljesen van. Én minden okból szeretem a nyarat. Ti milyen okokból szeretitek vagy vártátok a nyarat vagy milyen okokból örültök ha egyáltalán örültök neki? Én a filmnézések miatt azért mert ilyenkor a legjobb szerintem az összesnek a hangulata, meg jó filmek mennek. Meg még azért mert ott a strand. Megint nyaralás vár. Minden kirándulás rengeteg helyen,táborok...Kaják,kezdhetek gyűjteni mindent kártyát DVD-ket, kereshetek $-t pénzt sokat $$$, Animék, sorozatok medencézés,és a strand legeslegfőképp. És nincs Suli Iskolaszünet nincs 10.osztály végree. És ti miért szeretitek vagy várjátok a nyarat? Írjátok le légyszí kb.: úgy ahogy én. :) Köszi Előre Is! Hajrá! :) 15/F

2013. jún. 2. 15:31
 1/4 sKillEr96 ***** válasza:

Nos, en foleg a meleg ido miat, mert en meg 15 fokban is fazom, nekem olyan 25 korul indul az idealis homerseklet es ugy 30-ig tart, aho mar egy atlagember megsul. Ezek mellett azert, mert nem baj, ha hajnali 5ig vagyok fent, mert akkor kelek, amikor akarok, nincs suli, nem kell tanulni, pihenhetek, nezhetek sok-sok filmet, animet (egy eve kaptam ra, de azota kb. mindig nezek valamilyen anime-sorozatot), lehet vegre kockulni, meg kirandulni varosokba, rengeteg nyari fesztival, vagy csak kirakodovasar, amik latvanyosak.


17/F

2013. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát úgy körülbelül én is így vagyok! Köszi a válaszod!


15/F

2013. jún. 3. 14:03
 3/4 anonim válasza:

Én is pl a napsütéses, meleg idő miatt+nincs suli+fagyizás+szalonnasütés+tábor+szülinap+strand,stb stb, egyszerűen úgy ahogy van:)

17/L

2013. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2013. jún. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!