Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen érvekkel győzzem meg...

Milyen érvekkel győzzem meg anyut, hogy elengedjen életelem első házibulijába? L/16

Figyelt kérdés
Nem voltam még sehol éjszaka, és jövő hét pénteken egyik osztálytársam bulit csinál gólyabál után és nagyon szeretnék elmenni, de anyu nem akarja; nem is enged el. Ott aludhatnék, de anyut nagyon érdekli, hogy hogy mennek haza a többiek... Most erre mit mondjak? Más is ott tud még aludni.. Erre anyu: biztos nem mindenki... Nemtudom hogy működik az ilyen, de most ha igazából falun lenne, akkor onnan hogy mennek haza az emberek? Mikor? Igazából annyi lenne, hogy olyan 9-10 körül lemennénk és hogy akkor... Mondjuk ebben a faluban sok a cigány (sokszor voltam már ott; egy kezemen megtudnám számolni, hogy hány cigányt láttam azon a környéken egy év alatt) és igazából ettől fél, hogy nem akarja, hogy ilyen későn én ott mászkáljak.. De istenem, házibuli!!! Nem az utcán lennénk... Azt mondta, ha kiderítem, hogy a többiek hogy mennek haza és rendes érveket gyűjtök, akkor még beszélhetünk róla, de most nagyon nem akarja... Mikkel tudnám meggyőzni?
2009. okt. 7. 19:48
 1/2 anonim válasza:
88%

Természetes h anyukás aggódik érted,ahogy minden anya tenné.Ilyen estekben sokszor jó megoldás,ha megbeszéled valakivel,hogy kikísér a buszmegállóba,vagy hazakísér.Ha ott szeretnél aludni,akkor sztem okos gondolat ha a barátnőd biztosítja anyukádat,hogy jó helyen leszel,és nem lesz baj,vagy akár a barátnőd anyukája is elmehet barátnőddel elkérni téged.Ebből anyukás is láthatja,hogy tényleg vigyáznak rád.Vagy beszéljen anyukád azoknak a szüleivel,akiket már elengedtek és ott alszanak. :)

Remélem hasznát veszed...most többet nem tudok mondani.:)

2009. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello! =)

Szerintem is jó ötlet, amit az első válaszoló írt.

Még annyit tehetsz, hogy hatsz a lelkére. Mondd el neki, hogy milyen fontos lenne ez neked, hogy nem csinálnátok semmi rosszat, csak egy egyszerű összejövetel lenne. Mondd, hogy már 16 éves vagy, kezdessz felnőni, és kínosan érintene, ha a többieket elengedik, téged pedig nem. Biztosan ő is bulizott 16 évesen, ezt nem tagadhatja! =)


Sok szerencsét!

2009. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!