Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 16 éves gyereknek szerintetek...

16 éves gyereknek szerintetek melyik való? Xbox 360 vagy Nintendo Wii?

Figyelt kérdés
Mind a kettő tetszik egyébként csak a wii-nek eléggé béna a grafikája de játékélmény jó mert szeretem hogy nem a fotelből kell játszani meg mozogni kell,xbox meg jobb a grafika,szóval? PS3 is jó a Move miatt csak hát 60k a ps3 + 15 a kamera meg a move kar + valami játék ez meg már sok.

2013. jún. 6. 21:02
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
0%
ha fiú akkor xbox, ha lány akkor wii
2013. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát azért ez nem így megy,nem mindenki akar mindig lövöldözőssel játszani mert én szeméyl szerint már unom,am tudom hogy xboxon meg lehet csinálni hogy a másolt játékokat vigye de nem akarom mert a multi meg bármikor jól jöhet.Várnám az érveket majd a döntéshez és előre is kösz.
2013. jún. 6. 21:15
 3/31 anonim ***** válasza:

Hát figyi szereted a japán játékokat? mint bleach stb...?

Akkor wii... wii japán csomo japán cucc van rá én emun játszottam a Bleach el és Sengoku basara-val nekem bejöttek... [jobb rajta a bleach mint ps3on....lol]


Komolyabb gamek kellenek mint crysis meg f@szomtudja hiperüber gamek? xbox veszel hozzá kinect azt mozogsz vele bár azt mondják hogy pontatlan...


Én ps3 at ajánlanám de ha soknak tartod maradj boxnál.. vagy várj 2014ig azt jan-feb között vegyél addigra hátha ps4 hatásának hála valami minimumot esni fognak az árak

2013. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Wii-vel jössz ki a legolcsóbban, mozgásban is az a legjobb. Softmod kb 30 perc, utána meg hdd-ről vagy pendrive-ról játszol. Shaun White Snowboarding, vagy Tony Hawk nálam már csak balance board-al az igazi. Tennis, golf, bowling, darts, mario kart, zelda és még sorolhatnám. Star Wars is jobb, ha neked kell forgatni a fénykardot :D

Mozogni annyit tudsz vele, amennyit akarsz:

wii soprts

wii sports resort

water sports

ea sports active 1-2-more workout

don king boxing

fight night

tony hawk

shaun white

23 leszek, de mario-t sose unom meg :D minden féle játék van wii-re, hidd el


online játékban is verhetetlen, még kiütött konzolon is lehet online játszani, én pl mario kartozok :D


az egyik legjobb konzol, nem véletlen, Nintendo. 5-6 évente jön ki nekik konzol, nem sokat változtatnak, wii-ből 3 féle van, egy gc csatis, egy újabb gc csati nélkül, meg egy mini, a kisebbeknek. PS meg xbox, nézd meg, mennyit változtatnak, azt se tudod végül mit vegyél, mert egy hónap múlva kijön egy másik, és lesel, hogy most mi van? PS fat, slim, xbox-.ban is van 6 féle alaplapos, azt se tudod milyet válassz.....nekem nem kell a macera, a Nintendo legalább tudja mit csinál :D

2013. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Krisipoke ***** válasza:
85%

Én nem nagyon szeretem az ilyen "mozgós" játékokat, de még így is, főleg, ah unod a "lövöldözést", mindenképp a Wii-t ajánlom. Egyáltalán nem gagyi a grafikája, nézz meg mondjuk rá egy Donkey Kong Country Returns-t vagy Kirby's Adventure Wii-t, amik amellett, hogy fantasztikus játékok, a legszebbek között vannak, amiket valaha láttam. Nem azért, mert élethőek, vagy nagy a felbontásuk, hanem egyszerűen minden úgy néz ki, ahogy kéne, hihetetlenül jól kezelik a színeket, stb.


Egyébként pár elég jó játék rá: Super Mario Galaxy 1-2, Mario Kart Wii, Metroid Other M, Zelda: Skyward Sword, Zelda: Twilight Princess, Kirby's Adventure Wii, Donkey Kong Country Returns, No More Heroes 1-2, Super Smash Bros. Brawl, Beat the Beat Rhythm Paradise, WarioWare Smooth Moves, Super Paper Mario, New Super Mario Bros. Wii, stb, stb...


21/F

2013. jún. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
az xbox inkább egyedül vagy és lövöldözöl, a wii pedig sokan vagytok és mozogtok(16 évesen nem olyan rossz dolog), a lányok imádják a táncos programokat(just dance 3-4 stb), a wii sport resort nagyon élvezetes, és ha mégis lövöldözésre vágsz kb az összes CoD megjelent rá, és sokkal jobb mint a másik két konzolon, tekintve hogy te célzol, a grafikára sokan mondják hogy gyenge, de szerintem nem olyan rossz, nekünk 120cm-es fullhd-3d tévénk van és teljesen jól néz ki
2013. jún. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a tankönyv való neki!
2013. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Tankönyv tényleg? Látszik a szinted kár volt ide írnod inkább maradj csöndbe,többi embernek pedig köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 7. 12:33
 9/31 anonim ***** válasza:
Az Xbox360-at ajánlom tetszeni fog neki tuti biztos.
2013. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Hát az a baj hogy Xboxot azért nem akarok venni mert drágább + nincs hozzá mozgásérzékelős játék cska az a hülye kinect van aminek kicsi a látószöge nekem meg nincs nagy szobám :)

Talán xboxt One-t fogok venni talán 2 év múlva akkora jobb lesz az ára is.

2013. jún. 7. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!