Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Directionerek! Linkelnétek...

Directionerek! Linkelnétek olyan interjúkat, szövegelet ahol Liam az iskolai terrorizálásairól beszél, meg pl ilyenekrol, hogy nem mentek el a szülinapi bulijára? Lehetőleg a videókat magyar felirattal, ha van ilyen :S

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 23:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Utálók kímeljenek, nem hozzájuk szólt a kérdés :)
2013. jún. 6. 23:24
 2/9 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne.

őt terrorizálták vagy ő mást? :D

2013. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Őt bántották, sulit is váltott miatta :/
2013. jún. 19. 01:16
 4/9 anonim válasza:
Az milyen rossz érzés lehetett amikor senki nem ment el a szülinapjára :( Szegény én tuti elmentem volna még ha nem is lettünk volna olyan jóba..ez nagyon szemét dolog volt a többiektől..
2013. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is nagyon sajnálom, főleg mert egy csupa szív srác, nem gondolnám, hogy ártott volna bárkinek is. meg azért kamasz srácnak is elég jól nézett ki szerintem, még csak azt se lehetne mondani hogy egy tipikus lúzer volt, szóval nem értem miért bántották :(
2013. júl. 27. 19:21
 6/9 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok,hogy most hogyan állnak Liam-hez ezek az oszt. társak ..
2013. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos "megköszönték" maguknak. Gyökerek, sose értettem miért jó bárkit is bántani meg terrorizálni.
2013. júl. 27. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

de miért bántották?! hiszen helyes, jó hangja van, nem "páva", nem bunkó. persze sokat változott és nem olyan volt 14 évesen mint most 20 évesen, de azért annyira nem változhatott meg.


tudom milyen érzés a szülinapos dolog. egyszer én is csomó mindenkit meghívtam, aztán ketten jöttek el!! persze nyár közepe volt, de azért szólhatott volna az, aki nem jön! ha jól emlékszem, 1 ember anyja hívott föl, hogy táborba megy a gyerek...

2013. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát Liam nem tűnik nekem egy nagy dumás vagány gyereknek (persze ugye nem ismerem) aztán lehet a "nagyfiúk" meg látták rajta, hogy ő inkább visszahúzódóbb, vagy nem tudom.
2013. júl. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!