Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom jól lefogni F...

Miért nem tudom jól lefogni F akkordnál az utolsó húrt? (gitár) mindegyik szól csak az nem.

Figyelt kérdés
a többi alap akkord megyeget de ezt...nem tudom hogy jól lefogni mert így nem szól az utolsó legalsó húr ha pedig ott szorítok rá jobban a többi ujjamnál gyengébb és szól csúnyán ez okoz problémát. valamint még a H az ami az Istennek se menne pedig elvileg alapakkord..köszi a segítséget
2009. okt. 8. 21:36
 1/2 Thurston ***** válasza:

SZóval a barrék nem mennek. Pedig ezeket később nem csak a H-nál és az F-nél kell hazsnálnod majd.


EGyszerűen gyakorolni kell. Nem szorítod elég erősen. Nem kell megzskadni, csak meg kell találni, hogy hogyan tudod kényelmesen lefogni, hogy zsóljon is. Ebben mi nem nagyon tudunk segíteni.

2009. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 megagamerhun válasza:
Én is ezzel a problémával küzködök de azt mondták a gitáros ismerőseim hogy majd megszokom csak próbálgassam.
2012. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!