Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért blokkolnak Facebookról...

Miért blokkolnak Facebookról mindig?

Figyelt kérdés

30 napra blokkolnak, pedig azt sem tudom hogy miért...

Ezt írja, lejárt a 30 nap reggel, most ismét blokkoltak. Nem vagyok jó angolból, és a fordító sem pontos.


You're Blocked from Sending Friend Requests for 30 Days

You've continued to send friend requests to people who don't know you, even though you’ve been warned before.

Sending friend requests to people you don't know personally is against Facebook’s Terms and could be considered harassment.

If you don't change your behavior, you could be permanently blocked from sending friend requests.


I understand that sending friend requests to people I don’t know well is considered harassment.



2013. jún. 8. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

röviden: mert ismerősnek jelöltél embereket, akik nem ismernek, valószínűleg jelentettek is.


30 napra blokkolva lettél, bár ahogy nézem csak az ismerősök jelölésétől.

Folytattad az ismerősnek jelölések küldözgetését, olyan embereknek akik nem ismernek, pedig már figyelmeztettek.

Felkérés küldése olyan embereknek, akiket nem ismersz személyesen a facebook szabályzata ellen van és zaklatásként kezelik(?).

Ha nem változtatsz a viselkedéseden tartósan is blokkolhatnak.

az utolsó pedig:

megértem, hogy felkérésküldés olyan embereknek, akiket nem ismerek zaklatás. (vagy valami ilyesmi)

2013. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát köszi... de csak olyanokat szoktam bejelölni, akiket ismerek... látszik vannak haragosaim :D
2013. jún. 9. 01:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd, hogy kik vannak még bejelölve, akik eddig nem jelöltek vissza, és ha régi a felkérés, inkább vond vissza.

Lehet, hogy korábban jelöltél valakiket, de ők most jelentenek.

Van egy FB alkalmazás, ahol meg tudod nézni, hogy kik vannak függőben, a Pending Friend Requests, ezt írd be a facén a keresőbe. Kell egy egész minimális angoltudás, mert nincs magyarra fordítva, de amúgy 3-4 kattintás az egész.

2013. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Éppen most panaszkodott egy ismerősöm, hogy a nevében valami vírus ismeretleneket kezdett el bejelölni, és azok közül néhányan meg vissza is jelölték.

Lehet te is belefutottál egy ilyen vírusba.

2013. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!