Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az amúgy baj ha vettem haverom...

Az amúgy baj ha vettem haveromnak születésnapjára Kalinka vodkát és alig birok belőle inni pedig azt terveztem h megettem az egészet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
What?
2013. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát vettem a haverom születésnapjára neki vodkát és azt terveztem hogy ezt én most megiszom..de nem sikerül mert olyan íze van mint az orvosi fertőtlenítőnek de már fele elfogyott de mindjárt meghalok meg érted segíts már
2013. jún. 9. 01:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha neki vetted, miért te iszod meg?
2013. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. ne idd meg az ajándék vodkát, azt másnak vetted

2. gondolom kölyök vagy, mert amúgy tudnád, hogy kísérővel kell inni, ha nem vagy orosz, vagy mazochista :) ebben az esetben ne igyál!

3. megittál fél liter vodkát, ne igyál többet, ha nem akarsz a detoxban kikötni!

2013. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát azért akartam meginni mert unatkoztam..de naranccsal még rosszabb volt úgy hogy magában megittam a felét a többit meg meghagytam de azért köszi
2013. jún. 9. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:

A hiányzó félhez önts narancsot oszt kész:D

Tényleg hülye vagy, hogy megiszod magába azt, amit másnak vettél..:D

2013. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát mert jó bulinak tűnt
2013. jún. 10. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!