Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tapasztalt VOLT Sopron fesztiv...

Tupaccc kérdése:

Tapasztalt VOLT Sopron fesztivál látogatók tudnátok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

Először készülnék elmenni a fesztiválra, mert feleségem nagy kedvence lép fel elvileg. Elég messze lakunk viszont Soprontól úgy 200km kellene utazni, de hát a párocskámért mindent – főleg ha szülinapjáról van szó, és élete álma őket élőben látni. :-D Életemben nem voltam ott, hiába olvastam agyon a hivatalos oldalt, néhány dologra nem találtam kérdést. Navigációval mennék, szóval remélem rábukkanok. Nem tudjátok, jól megtalálható helyen található? Vagy aki először megy, annak fejfájást okoz a megkeresés? Már csak azért kérdem, mert az ilyen helyek általában vagy kiszúrják az ember szemét, vagy nagyon el vannak rejtve.

A másik kérdésem a parkolás lenne. Azt írják van kamerával ellátott. Nem írják mekkora, fizetett, ingyenes, vagy mi? Erről tudnátok nekem bővebb infót adni? Megfelelően nagy-e a parkoló, vagy el kell mennem a városban parkolási lehetőséget kutatni? Ha elég nagy, az is érdekelne, hogy ingyenes-e vagy sem a parkolás.

Az utolsó kérdésem az lenne, hogy az éjféli főkoncert mennyi ideig szok tartani? Konkrétan én a 30 Seconds to Mars-ra gondolok. Nem szeretnék több órát utazni egy 30perces koncertért :-D Programban viszont nem írják, hogy menni ideig fognak fellépni...

Ami talán igazán húzós lesz, az a hazaút. Nem szándékozunk ott éjszakázni, szóval ha a koncert 1körül végződik, utána a több út vár rám. Szóval elég durva adag Red Bull bekészítése a kocsiba erősen ajánlott lesz. :-) Segítségeteket előre is köszönöm!



2013. jún. 14. 12:41
 1/1 anonim válasza:

Szia! Először is hadd jegyezzem meg, hogy a feleséged igen csak jó zenéz hallgat. :) A parkolás ingyenes, igazából egy réten van, amire kivannak helyezve ilyen "kamerás oszlopok". A koncert kb. másfél óra lesz, várhatóan 1, negyed 2 körül lesz vége. Általában lehet helyet találni a parkolóban, viszont nem feltétlenül lesz közel a bejárathoz. Ha meg esetleg elfogynak a helyek, a környék ilyen kertváros jellegű, lehet helyet találni egy kis plusz sétával.


Jó szórakozást és hazafele óvatosan! :)

2013. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!