Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Unatkozom...

Mit csináljak? Unatkozom itthon :/

Figyelt kérdés
Nyár van, nagyon unatkozok itthon :s 14 éves vagyok, melózni nem nagyon akarok :/ Mit csináljak :)

2013. jún. 16. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvass, játssz valamit neten, tanulj, csinálj közös programokat a barátaiddal, találj valami hobbit, ha még nincs ... 14 éves létedre azért illene már feltalálni magad :P :)
2013. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg gitározni, énekelni vagy barkácsolni. Ha kocka vagy, akkor ne fb... hanem tanulj meg programozni. Ébredj csak a buták unatkoznak ha van szabadidejük.
2013. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zolika12345 válasza:
ha van kutyád játssz vele
2013. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
beszélgessünk én is unatkozom :D
2013. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is kib*szottul unatkozom, pedig szeretek zenélni, rajzolni... Régen rengeteget játszottam online játékokkal, de ma már keverem a játékot kábítószer használattal. Sajnos ez sem elég, mert amikor nincs drogom, akkor üres körülöttem a világ. Barátnőm nincs és soha nem is volt. Ér egy csomó inger, de mivel nincs belőle hasznom ezért figyelmen kívül hagyom. Régen a játék lekötött, de mindig ugyanaz ismétlődik, egyre jobb grafikával, ráadásul mindegyikbe baromira monoton és uncsi a fejlődés, szintezés. Melóhoz nincs kedvem. Fősuliba passzív...anyagi okból. Itthon nincs semmi csak a net, meg a TV, meg a rádió, zenét hallgatni nincs kedvem, TVzni nincs kedvem, szélvihar van, sportolni nincs kedvem ilyen időben, amúgy szeretek. Dögunalom az életem, várom, hogy mikor lesz pont annyi pénzem, amiből egy pakk kijön, aztán lazulás alvásig. Már nem köt le annyira a filmnézés sem. Egyszerűen megunom, annyival szebb jobb az egész világ, ha be vagyok kábítószerezve, különben meg elviselhetetlen ez a sok inger... Lusta vagyok bármihez, ami a drog elszívásán kívüli hatáskörbe esik. Ammotivációs szindrómában élek lassan 6 éve. F/23
2015. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!