Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rc modell szállítás kerékpáron...

Tamás01134 kérdése:

Rc modell szállítás kerékpáron. Ki hogy?

Figyelt kérdés
Szenvedélyem az Rc modellezés. Amerikában igen elterjedt sport. Szóval nekem az a gondom hogy nincs kocsim amivel el tudnám szállítani,a kerékpáros ötletet neten olvastam ötletes megoldás. Egy FPV40 csupa (következő gépem) a maga delta szárnyával szépen elfér hosszirányban. Viszont egy Lap extrát nem tudom hogyan tudnék rárakni.Arra gondoltam hogy 90 fokban elforgatva hosszirány mentén és a szárnyat felfele állítva szépen elfér vízszintesen azért nem jó mert túl széles...és úgy néznék ki mint batman. :D :D Szerintetek valaki egy jó megoldást. Trailer az meg azért nem jó mert rázkódik. Csak értelmesek válaszát kérem!
2013. jún. 16. 12:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!