Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan gyalázzam meg a középis...

Hogyan gyalázzam meg a középiskolai matek füzeteimet?

Figyelt kérdés

Ez, így tudom, hogy hülyén hangzik, de ha ti is annyit szenvedtettek volna ezzel, akkor megértenétek.

Egyébként a barátnőim nálam alszanak, tehát valami stílusos, poénos meggyalázásra lenne szükség, nem egy szimpla égetésre.



2013. jún. 16. 22:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Szardle te is meg a barátnőid is :D
2013. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Mivel a kulcsszavak közé írtad a logaritmust és a kombinatorikát, gyanítom, hogy azt tanultad idén, tehát tizenegyedikes vagy. Ezért inkább azt javaslom, hogy tartsd meg jövőre, mert az érettségihez szükséged lesz rá.


Ha meg nem érettségizel... passz. Kántáljátok körbe a tételeket meg mondjuk a másodfokú egyenletek megoldóképletét, és szertartásosan végezzetek el rajta egy harakirit, vagy nem tudom =D

2013. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Rituálisan szaggasátok szét/vágjátok darabokra, aztán ordítsátok teli rotokból, hogy halál a mtekra !!!!!!!!!!! Ja, és várjatok egy péntek 13-át, éjfélkor csináljátok.
2013. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok. Egyébként ennél egy kicsit kreatívabb választ vártam. Csalódott vagyok. :(
2013. jún. 16. 22:26
 5/26 A kérdező kommentje:

Egyébként mostanában sokat fantáziálok a matektanárról. Eddig mindig utáltam, de mostanában kezdek vonzódni hozzá.

(Ezt nem tudom miért írtam le.)Nagyon gúnyos stílusa van azt hiszem ez izgat benne.

2013. jún. 16. 22:30
 6/26 A kérdező kommentje:
Ki kellene kezdenem vele. igazából már próbálkoztam nála. Mindig mikor visszaadtam a kezébe a dolgozatot, akkor óvatosan a lap alatt megsimítottam a kezét és a szemébe néztem.Ettől mindig elmosolyodott. Szerintetek van esélyem?
2013. jún. 16. 22:33
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sok volt az alkohol a pizsipartin, nem? De ha végzős vagy/voltál, már nem igazán lesz esélyed vele találkozni, mellesleg ilyen kis apró jelek egyáltalán nem szoktak jelenteni semmit.
2013. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Még ott a bankett. Csak ott nem sok esélyem lesz kettesben maradni vele. Viszont tudom hol lakik.
2013. jún. 16. 22:39
 9/26 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy a banketten adok neki egy üveg bort és hozzá teszem, hogy egyedül nem szabad meginni és, hogy ha társaság kellene a Tanár Úrnak én szívesen, bármikor.

Ez, így erős kezdés lenne?

2013. jún. 16. 22:42
 10/26 A kérdező kommentje:
Egyszerűen lépnem kell, mert megőrjít. Azt akarom, hogy használjon ki, bánjon velem férfiként.Azt sem bánom, ha nem lesz folytatás csak legalább egyszer érjen hozzám.
2013. jún. 16. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!