Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Úgy néz ki most hétvégén...

Úgy néz ki most hétvégén megyek bulizni (elsőre) Szóval lenne pár kérdésem?!

Figyelt kérdés

ilyen színű felsőt vennék föl:

[link]


csak kicsit átlátszó és ing szerű és a gombok aranyak rajta és alul meglehet kötni

+

egy farmer sortot

+

harisnya

+

balerina cipő


tehát a kérdések:

1

nem szeretnék sokat inni (nem akarok hányni) szóval mennyi a max?

miket nem szabad keverni?

2

kötelező bulikban inni?

3

ha nincs ruha megőrző akkor hova rakom a táskát?

4

amit leírtam elég jó öltözet lesz?szóval dögös?

5

én még nem is ittam úgy, de a keserűeket nem szeretem , hanem az édeseket miket ajánlatok akkor?

6

mennyit pénzt vigyek?



15l


először megyek bulizni


2013. jún. 17. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem sorba megyek na :D

2. Szögezzük le elsőnek, neeem kötelező semmi, pláne nem az ivás, fiatal vagy még, ráérsz vele, amúgy sincs semmi értelme.

5. Édesnek töményből talán a Jäger-t lehetne tenni, amúgy meg boroskóla, ízesített sörök, bacardi breezer.

1. Ha még nem ittál, akkor legfőképp semmit ne keverj :D A maximum az töményből 1-2 kicsi töményből (nem feles) max, VAGY (nem és!!! :D) 1-2 breezer, vagy ha ráfanyalodsz az ízesített sörre, abból befér 2-3, az gyenge. Ne huzira az egészet egyszerre, inkább hagyjál köztük szünetet, táncold ki magadból stb.

3. Általában szokott lenni, ha nincs akkor vigyél kicsi táskát, azt nem olyan szar egész éjjel cipelni, meg nem is fura.

6. Pénz piafüggő. Ha inkább cappy, ásványvíz vonalon viszed végig, akkor olcsóbban megúszod. Beugró + 3 ezer bőven elég, ha kulturáltan dolgozol :D

4. Bővendög ;)


Sok szerencsét :)

2013. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)


jöhet még több válasz is! :)

2013. jún. 18. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!