Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a képeimről?

Mi a véleményed a képeimről?

Figyelt kérdés

[link]

Min kellene javítanom? Mi tetszik bennük? Mi nem?

Kezdő fotós vagyok, de szeretnék majd járni fotós suliba is és egy jobb fényképezőgépet is :)


2009. okt. 11. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem sok képben látok fantáziát. Viszont a kutyusok nagyon aranyosak. Szerintem nem rosszak a képeid, de eléggé átlagosak. Különben annyi fényképész van már, hogy nem is nagyon lenne állásod. (Plusz ma minden második tini az akar lenni.) Bocsi, ha rosszul esett a kritika, de ez a véleményem.
2009. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ötletesebbeket csinálj ;)
2009. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tényleg, örülök, hogy elmondjátok a véleményeteket :)
2009. okt. 12. 15:32
 4/6 anonim válasza:
nem vagyok fotós, csak szemlélődő. szerintem viszonylag jók, de nincs meg az a filingje. nem mesélnek szerintem történetet. én az olyan képeket birom, amire ránézek, és full levágom, hogy ez nem műmájár kép, hanem az igazi dolgokat ábrázolja, és mesél valami örténetet. ja valami mondanivaló kéne. szurkolok
2009. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a képek[ a kutyusosok nagyon aranyosak]de valahogy hiányzik belőle legalábbis nekem a....a szikra vagy nemtudom hogy lehet ezt megmagyarázni.Fényképezz még sokat:D
2009. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húgom full ilyeneket csinál. Kapott karácsonyra egy fényképezőgépet és belebolondult kicsit :) Amúgy háttérnek az ilyen közeli képek nagyon jól néznek ki szerintem, de ebből sajna nem igazán lehet megélni.
2009. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!