Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki szokta alkalmazni a...

Aki szokta alkalmazni a telefonos facebook alkalmazást. Az tudhatja. Mit jelent ha a facebookon egy ismerősön neve melett ki írja h. elérhető ennyi meg ennyi órája?

Figyelt kérdés
mi a külömbség,ha azt írja h.jelenleg elérhető és a között h.hány órája érhető el?azt jelenti h.akkor kapcsolta mondjuk be a mobilját? Ha azt írja ki h.jelenleg elérhető,akkor az üzeneteimet látja nem?

2013. jún. 20. 10:44
 1/6 anonim válasza:

Azt jelenti, hogy mikor volt utoljára aktív, mikor nézett fel utoljára facebookra.

Igen, ha jelenleg elérhető akkor láthatja az üzenetet, de a facebook, főleg ez az alkalmazás sokszor becsapós. Úgyértem, hogy sokszor úgy teszi ki a zöld jelecskét, hogy az illető nincs is fent.

2013. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
attól még hogy felnézett a facebookra,még nem biztos,hogy az üzeneteit is megnézte nem?hiába látja hogy jött új üzenete,jól mondom? Csak megesik hogy napközben néha felnéz,valami miatt,de nem az üzeneteit,
2013. jún. 20. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, és az is megesik, hogy másét megnézi, meg válaszol is rá, csak épp a tied nem nyitja meg.

Ha meg egész rövid az üzenet, akkor láthatja is, meg se kell nyitni hozzá.

2013. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha valaki éppen nincs fent a facebookon és az van ki írva a neve mellé hogy jelenleg elérhető,az miért van?és olyan zöld jel sincs a neve mellett
2013. jún. 20. 14:15
 5/6 A kérdező kommentje:
tehát a nevem látja hogy én küldtem mondjuk,csak úgy gondolja,hogy ráér a válaszadással mondjuk estig,de látja hogy én kűldtem mármint a nevem,csak nem olvassa el,jól mondom?mert ha küldök és valaki elolvasta,jelezni szokta a facebook h.látta és mikor látta,szóval ahhoz nemkell elolvasnia,hogy lássa én kűldtem?
2013. jún. 20. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Látja, hogy te küldted, meg látja az üzenet elejét is.

Ha az üzenet egy-két szó, azt is látja, csak a folytatáshoz kell kinyitnia.

Ha kinyitja, akkor látod te, hogy ő elolvasta.

2013. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!