Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elutaztam, nagyon messze...

Elutaztam, nagyon messze vagyok a családomtól és hiányoznak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mivel terelhetném el a gondolataimat? már nagyon kivagyok, 1 hét múlva megyek haza. nagyon hiányoznak, minden nap sírok. kérlek segítsetek!!:( de csak értelmes válaszokat várok! köszönöm.!

2013. jún. 22. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

írhatsz nekik levelet, még ha nem is tudod elküldeni, akkor is írd meg, és majd utána megmutatod nekik... amúgy, hogy mivel kösd le magad elég nehéz így megmondani, mivel nem tudni, hogy börtönben vagy, táborban vagy, diszidáltál egy délamerikai országba, vagy valami titkos képzésen veszel részt a kormány megbízásából...


lényeg az, hogy vagy írj nekik, vagy ha lehetőség van rá, akkor szkájpolj velük, beszélgess ottani barátokkal, kirándulj, igyál, olvass könyvet... nekem az utolsó kettő szokott segíteni, ha el akarom terelni a gondolataimat valamiről...

2013. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!