Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik olvassák az Attack on...

Akik olvassák az Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) mangát azoktól kérdezem, hogy Eren végig ilyen unalmas karakter lesz, vagy később még változik?

Figyelt kérdés

#Titan #kyjoin
2013. júl. 2. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
mért meddig unalmas
2013. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az anime első részétől odáig, ahol most tart az anime.
2013. júl. 5. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem most se unalmas de amúgy sokat nem változik a karakter
2013. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pedig eléggé, tök átlagos anime főszereplő, semmi különleges nincs benne.

Akkor úgy hiszem kár folytatnom :S

2013. júl. 6. 19:20
 5/7 anonim válasza:

SPOILER aki nem látta még az animét/olvasta a mangát


Mivel Eren egy óriás, nem tudom, hogy "unalmas" karakter, de mindenki maga dönti el. Erős a jóság érzete, és az emberiség megmentése az életcélja, elég kalandos élete volt&van, szerintem Eren minden csak unalmas nem! :S

2013. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Erős a jóság érzete, és az emberiség megmentése az életcélja,"

Igen, mint a shounen karakterek 99%-a, nem egyedi, unalmas. Nem ilyen az izgalmas karakter, közelébe sincs annak a fogalomnak.

2013. szept. 14. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyet tudok.érteni.Mióta az óriás megette az anyját,ugyanazt hatogatja,már(3-4?) éve.Szóval,azbanimében semmi,a mangában sem nagyon van jellemváltozása.
2013. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!