Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A fesztiválokon hogy szűrik...

A fesztiválokon hogy szűrik ki az embereket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha valaki csak napi jegyet vett és nem jön ki a nap végén és a többi napon is ott hallgatja az előadókat olcsóbb jeggyel. Ez hogy működik?

2013. júl. 4. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azért bizti-őrök, szervezők, akikkel akarva-akaratlanul is összefutsz a fesztiválon, hisz napközben csak nem fogsz egy helyben dögleni, minden ilyen eshetőségtől elzárva. Aztán ha szerencséd van, így se veszik észre. :D
2013. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi hajnali egykor mentünk ki koncert után, a kempingbe ahol át lehet menni ott biztonsági őrök álltak, és ahogy rájöttünk, hogy mi nem is a kempingbe akartunk menni, és visszamentünk bentre, befelé megnézték a jegyem. Szóval ha sátorban alszik az illető, már necces, hogy visszaengedik-e. Valamint én is olyat hallottam, hogy bent random megnézegetik a karszalagod. Nagy szerencse kell hozzá szerintem, hogy végig ott legyen valaki napijeggyel.
2013. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát ez nagyon érdekes

köszi a válaszokat

2013. júl. 5. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Karszalaggal mész, ami szerintem - erre nem esküszöm meg - minden nap más színű. Nem állítanak meg, hogy mutasd a kezed, de feltűnik nekik, ha más színű. Így vélem. Valóban járkálnak ott securityk (bocs, nem jut eszembe magyarul), és az In-Kalosokkal nem jó összeveszni.

2013. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!