Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csinálhat ilyet egy szórakozóh...

Csinálhat ilyet egy szórakozóhelyen a security?

Figyelt kérdés
múltkor voltunk bulizni,és nagy cuccokkal táskákkal mentünk ...ittunk buli előtt ,szóval már a hangulat megvolt.le szerettük volna rakni a cuccunkat.a ruhatár zárva volt,de nem ez volt az első alkalom ,hogy nem tudtunk hova pakolni....ott volt egy biztonsági őr aki azt mondta nem lehet lemenni a lépcsőn se nemhogy lerakni a cuccunkat.barátnőm kérdezte az őrt : miért nem lehet lerakni a táskákat? én meg rávágtam : mert köcsög ..---------ki akartam menni a bulihelyről,de megfogta a hajamat ,kicibált ,és izomból a földre cseszett az emberek lába elé a köves "útra".lehorzsoltam az oldalam a bokám, és elég csúnyán meglátszik még 1 hét után is.nem is kell mondanom mennyire égő volt ,de egy kérdés.ezt megcsinálhatja egy security ?

2013. júl. 7. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek ugatsz neki?Vállald a következményeket, ha a nagyobb darabnak pofázol.
2013. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt én azt is mondom, jól is tette.
2013. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Magukat minősítik a hozzászólók (is) ...
2013. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, barátom, több dolog is van, képzeld magad a bulihely helyébe.

- Ittatok buli előtt, ami önmagában jó dolog, de a bulihelyek a fogyasztásból élnek, így ha bepiálva mész, te leszel az, akiről tudják, hogy nem belőled fognak megélni. Ezért önmagában nem raknak ki, de nem jó pont. Vannak helyek, ahova részegen nem is engednek be senkit.

- A ruhatár azért van, hogy a bulihely megvédje magát a lopásokból eredő balhéktól. Ha csak úgy ledobod a táskádat a szekus előtt, aztán valaki ellopja, jogos, hogy balhézni fogsz nála, hogy miért nem vigyázott rá, ő meg jogosan fogja széttárni a kezeit, hogy neki nem dolga táskákra vigyázni. Valószínűleg lehetett már pár ilyen esete.

- "Nagy cuccokkal táskákkal" mentek bulizni, amikor jól tudjátok, hogy nem nagyon tudjátok majd letenni a cuccaitokat. Egy kis szervezés, nem tudom hol alapoztatok, de ott ledobtok minden cuccot és úgy mentek bulizni, és mindenkinek egyszerűbb az élete. Akiket én ismerek mindenki minimál cuccal megy bulizni, egy farzsebben összefoglalható értékeken túl max egy kabát, ennyi. Ami ezen túl van, azt valahol biztonságos helyen ledobjuk, aztán max másnap összeszedjük amikor megébredünk.

- Ha leköcsögözöl egy kigyúrt izomgolyót, akkor jobb, ha felkészülsz arra, hogy nem fog neki tetszeni, és lekever egy sallert. Még akkor is, ha a alapból kifejezetten kedves és barátságos féle. Márpedig nem mindig azok.

Ő nem rendőr, aki nem üthet meg, ő egy ember, akit ha megsértesz, akkor durcás lesz.

2013. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát igazából elismerem,nem kellett volna mondanom ,hogy köcsög ...de hogy a hajamnál fogva cibál ki és lecsesz a földre ,az azért durva kitessékelés volt
2013. júl. 8. 13:18
 6/13 A kérdező kommentje:
és nem voltunk részegek
2013. júl. 8. 13:19
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem irni ,hogy minden évbe van ruhatár,és idén jártunk igy mér másodszorra
2013. júl. 8. 13:21
 8/13 anonim válasza:
de ez szerintem is erős túlzás, hogy a hajánál fogva kiráncigálja, és a tömeg lábához leküldi a földre szegényt... nem hiszem hogy ez volt a legmegfelelőbb mód arra, hogy kiküldje a szórakozóhelyről.
2013. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:/
2013. júl. 8. 13:41
 10/13 anonim ***** válasza:

Oké, az agressziót ez sem igazolhatja, az tény. Viszont a miérteket nagyjából leírtam.

Szerintem mindketten túllőttetek a célon.

Simán lehet, hogy neki sem az első "problémás" esete voltál aznap este és épp nálad telt be a pohár.

De az is lehet, hogy alapból egy agresszív droid, és még mákod van, hogy egyben vagy...

A kérdésedre a válasz, hogy megcsinálhatja-e? Nem, testi sértést nem okozhat, csak önvédelemből, vagy a vendégek/a klub épsége védelmében. Ha beperelnéd jó esetben nyernél.

Ez a "hirtelen felindulás" esete... legközelebb bölcsebbnek kell ettől lenni.

2013. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!