Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lehet hogy ez furán fog...

Lehet hogy ez furán fog hangzani, de tudnátok olyan mangákat vagy történeteket mondani, amibe a csaj a rossz fiúba szeret bele? :S

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 19:18
 1/1 anonim válasza:

lássuk csak... most olyat olvasok amibe van egy csajszi akit álltalánosban folyton piszkált egy fiú és ezért érzi magát kellemetlenűl a fiúk közelében, de aztán felsőközépiskolában az anyja házassága miatt visszaköltöznek a szülővárosába, aztán találkozik avval a fiúval aki régen piszkálta (akiről kiderül, hogy ő a mostoha ötcse, mert a srác apja és a csaj anyja ugye összeházasodtak) aztán a végén szerintem egymásba szeretnek, mert eléggé utalnak rá a jelek, de nem tudom mert csak 5 fejezet van fent belőle az animeaddicts-on

[link]

mást nem nagyon tudok xD én olyanokat olvasok, mint, az Ao Haru Ride, Sukiitte ii na yo, Love you like Crazy, 16 life, stb.

Bocsi xD

2015. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!