Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Amikor valaki discoba megy...

LePeDő kérdése:

Amikor valaki discoba megy nyáron és visz magával egy kis táskát (mert ugyebár hely kell a pénznek meg a telefonnal és a ruhán nincs zseb) akkor azt a táskát, ha felkésrik táncolni akkor hova rakja?

Figyelt kérdés
Most fogok menni először és el nem tudom képzelni... Barátnőmnek nem tudom odaadni, hogy vigyázzon rá... Akkor végig fogjam a kezemben vagy le tudnám tenni valahova?

2013. júl. 13. 20:31
 1/2 Man And válasza:
Ismerős probléma.:) Én emiatt szoktam általában olyan táskát vinni aminek van pántja, de leginkább barátnőknek adom oda. Egy este egyszer-kétszer kibírja és én is meg tenném neki. De van hogy a tánc közbe is a kezembe van. Ez függ attól is hogy táncoltok, háttal vagy neki és az ő keze a csípődön akkor tudod a kezedbe fogni, de ha esetleg átkarolod a nyakát akkor kicsit problémásabb.
2013. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan aranyos a kérdés,hogy muszáj válaszolnom,bár késő. Nem tudom,hogy oldottad meg,de legpraktikusabb valami menő övtáska (2013 van,már ezt is kifejlesztette a "NASA":-)). Persze nem mindenhez megy,de azért egy fekete flitteres jó lehet egy egyszerű minihez pl.. Sokáig irtóztam a gondolattól,de lopták már el a telóm úgy,h az egész bandánk 2m-re volt tőle+letakartam,úgyh inkább különc divat,mint tömegdivat..;-) "Csinosabb" helyekre meg csuklóra akasztható a jó.
2013. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!