Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hete nem jó a telefonom kamerája,ha rámegyek,hogy fényképezni akarok akkor azt írja ki,hogy:A(z) kamera alkalmazás leállt. és csak az Ok-ra lehet rámenni..ez mit jelent??szoftvert kell rajta frissiteni??ha igen azt hogyan kell??ha meg nem akkor be kell vinni a kamerát kicseréltetni??csak sajnos nincsen meg a garancia papírom :( akkor is garanciálisan megcsinálják vagy ez hogyan működik??

2013. júl. 15. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a telefonod pontos típusa?
2013. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaj bocsánat azt elfelejtettem:Sony Xperia Tipo

és most kaptam húsvétra húsvét előtt vettük meg ápr. 22-én azt hiszem..

2013. júl. 15. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:
dejó dolga van egyeseknek
2013. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdésem..de ne zavarjon h 1 évig spóroltam rá.!!
2013. júl. 15. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel a problémával írt egy emberke itt. Érdemben itt sem tudtak válaszolni, egyedül a fülhalgatós problémájához tudtak hozzászólni.


Egy másik oldalon találtam két hozzászólást, de ez már Galaxy S3-ra vonatkozott. Azért beteszem.


"Hi all. I finally found a fix for this issue. After almost giving up i decided to run a few more factory resets and the issue resolved itself. Both cameras are functioning perfect and no more crashes. In this case its not a hardware issue but a software issue, some files may get corrupted during the initial set up. So if you have this issue run a few factory resets and it might just solve the problem like it has for me."


"My brother had the same issue and he fix it.

He run a factory rest but still had the same issue he run it again after deleting the DCIM and turned off developer options (from settings) and he run factory reset and he skipped every sign-in in the start and he checked the camera and it was working perfect. Therefore he run a factory reset again and signed-in for all the programs and sadly the camera had the same issue. Then he start afactory rest again and signed-in with every thing except (drop box). After that he checked the camera and it was working."

2013. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*fülhallgatós


De csúnyán elírtam...

2013. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!