Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Eddig jó a blogom?

Eddig jó a blogom?

Figyelt kérdés
Mármint nem a tartalomra, hanem kinézetre. Ugyanis először csináltam, még nagyon kezdő vagyok, nem tudom, mit hogyan kéne :)

2013. júl. 16. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsi lemaradt xD

2013. júl. 16. 16:13
 2/7 anonim válasza:

Szerintem feldobhatnád pár képpel, és tedd színesebbé :) Válassz valami jó hátteret! ;)

Szerencsésen választottál, mert a blogspot-ot könnyű kezelni :)


16/L

2013. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és azt hol lehet? :O :)
2013. júl. 16. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is tegyél fejlécet, hanem tudsz szerkeszteni rendelhetsz is. Én őket ajánlom: [link]

erről az oldalról tudsz rendelni, a moduloknál ki van írva, hogy csináld. Emellett válassz még egy hátteret, ami passzol a fejléchez. Válassz másik sablont! Tegyél bele olyan modulokat, hogy chat, follow on bloglovin meg ilyenek. A modulok elrendezésén változtatnék. Emelett figyelj arra, hogy a blog ne legyen ilyen sötét, és a színössze állítás se kerülje el a figyelmet. Amennyiben nem nagyon értesz a blogod külsejének szerkesztéséhez kérj segítséget vagy az előbbi blogról vagy pedig arról amit most belinkelek neked:

[link]

2013. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom *-*
2013. júl. 19. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen megcsinálnám, csak mondd meg milyennek akarod és tegyél be társszerkesztőnek.
2013. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget de azt hiszem abbahagyom :)
2013. júl. 21. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!