Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik valaki, aki még nem...

Létezik valaki, aki még nem volt fesztiválon?

Figyelt kérdés

Még egyszer sem voltam, de azok alapján, amiket láttam és hallottam róla, szerintem nem is fogok.

Mindenki, akit megkérdeztem, miért is megy, ezt felelte: ot jó fej emberek vannak, lehet ismerkedni, bulizni stb. Sablonválasz. Az egész nem szól másról, minthogy gallyra isszák magukat, 2-3x dugnak, ugrálnak valami krumpli kornyikára, azt hazamennek és örülnek, hogy 15 ezret leküldtek a budin.

Szerintetek?

Ja, 23 voltam, férfi.



2013. júl. 17. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem voltam:(
2013. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Az egész nem szól másról, minthogy gallyra isszák magukat, 2-3x dugnak, ugrálnak valami krumpli kornyikára, azt hazamennek és örülnek, hogy 15 ezret leküldtek a budin."


Aha. Persze. Miből gondolod ezt, ha még nem is voltál? Megsúgom: nem erről szól. Illetve nem mindenkinek. Menj ki egyszer a megfelelő társasággal a megfelelő koncertre, és érezd át a fesztiválhangulatot. De komolyan.

21L

2013. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még. Teljesen igazad van, mostanság erről szólhatnak. 19/L
2013. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! én "rendszeresen" járok fesztiválozni (ami nem azt jelenti, hogy egy nyár alatt végigjárom az összeset, hanem hogy minden nyáron elmegyek valamelyikre). nem azért járok fesztiválra, hogy részegen fetrengjek, mindenki megdugjon stb... mindig társasággal megyek, ráadásul mindig a párommal, így nálunk nem a flörtölésről és szexről szól az egész. arról szól a fesztivál, hogy egy nap alatt 4-5 nagyszerű koncertre juthatunk el, sátorban alszunk, ahol három centivel arrébb már mások alszanak, és hangulat van, mindenki kedves. ha olyan emberekkel mész, akiknek a szórakozás hasonlót jelent, mint neked, akkor nincsen semmi gond. most voltunk volt fesztiválon egy társasággal, senki sem volt atomrészeg egyszer sem, nem ittunk töményeket, csak fröccsöztünk minden délután, pont annyira hogy spiccesek legyünk, a hangulat kedvéért bent a fesztiválon vettünk általában jó drágán egy-egy sört, de napi 500 forintra szerintem belefér. körbejártuk sopront, kulturálódtunk délelőttönként, esténként pedig önfeledten szórakoztunk nem krumpli kornyikára, hanem igényes zenére.

19/L

2013. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek az ellenérvek legalább olyan sokatmondóak, mint a Golf-áramlat a Kilimandzsárón... Kivéve Erhardot meg a 3.-at.
2013. júl. 18. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Jó hülye vagy, nem neked találták ki a fesztiválokat, szerintem inkább el se menj :)
2013. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mire vagy kíváncsi. Hogy létezik-e valaki, aki még nem volt? Persze.

Mire jó? Bulizni, koncerteket hallgatni, és mert a büdös életben nem tudok 3 koncertet végighallgatni 13.000 forintért (sziget fesztivál). Úgysem fogod elhinni, de leírom: ketten szoktunk 1 pohár sört meginni kb., de néha totál alkohol nélkül bulizom ott, nem szoktam ott senkivel sem összejönni, dugni pláne nem. Kpumpli kornyika: ízlés dolga, vannak jó zenekarok.

Az tényleg hülye válasz, hogy lehet ismerkedni. Itt tartós ismeretségeket kötni nem fogsz, de az ember nem azért megy oda. Én a már meglévő haverokkal megyek, nem azért, hogy újakat szerezzek. És tök érdekes zenekarok is vanank, amiket életemben nem hallottam még, pl. a világzenei színpadon.


20/L

2013. júl. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!