Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni olyan buliban, ahol a párotok nincs ott és szinte senkit sem ismertek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem szeretném megcsalni barátnőmet, illetve berúgni sem szeretnék, meló miatt. Általában táncolni szoktam a bulikban meg lightosan iszogatok, de ezeknek a vége mindig összesimulós, erotikus tánc. Ez nem olyan túlzottan beszélgetős buli lesz, tehát összespanolni sem igazán fogok tudni, lévén a közös pont a pia lesz. Ha nem megyek el a házigazda és a haveri társaságom megsértődne.
2013. júl. 18. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el, igyál, menj haza.
2013. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inni, így pedig haverkodni.
2013. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Havrokkal sosem buliztál? Mindig csak csajozni jártál? Legalább ez egy felfrissítő új dolog lesz számodra!
2013. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D jó de igazából azt sem tudom, hogy kell úgy táncolni egy lánnyal, hogy ne tűnjön úgy hogy akarok tőle valamit:D ti hogy táncoltok a lányhaverjaitokkkal?
2013. júl. 18. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lány volnék, de azért megmondom, mert ennek az ellentétébe keveredtem.

Nekem is van barátom, de elmentem a barátnőimmel bulizni, nélküle. Ott voltak a bulin a régi barátaim is, akik hoztak új skacokat. No az egyik táncra hívott, de váltig állította, hogy nem rondít bele a dolgokba, mégis nekem nyomta a buta a f*rkát. Otthagytam.

LÉNYEG: álld meg a keverést, ha meg rádkapaszkodik, abból kevesebb már nem lesz, szóval hagyd ott, mielőtt még megtörténik a baj, még ha nem is direkt, mert teszem azt, be vagy kapva egy kicsit.

2013. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!