Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nekem a magyar tanárom Füvezik...

Cser Fülöp kérdése:

Nekem a magyar tanárom Füvezik 27 éve és semmi baja az ég világon?

Figyelt kérdés
Az előző kérdésemre köszönöm a válaszokat de mint látjátok hülyeség ez az egész dolog csak kíváncsi voltam ki mit gondol! Köszönöm szépen :D
2013. júl. 19. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt,h több kutatás is bizonyítja,h az alkohol sokkal károsabb a legtöbb drogtól, mert többek között nehezebb róla leszokni és jobban károsítja a szervezetet is, de a fű kérdést nagyon felfújják, úgy állítják be, mintha maga lenne a sátán, de pl. a füvet felírják a rákosoknak,h ne szenvedjenek annyit, az alkoholt felírják vmire?
2013. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lord Keri ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük el, hogy a rákosbetegeket kemoterápiával kezelik azaz sejtmérgező "gyógyszereket" adogolnak nekik, azok káros hatásaihoz képest a fű már tényleg ambróziának számít. Ettől függetlenül a fű egy egészséges szervezetre igenis káros hatású, bármennyire is próbálják sokan elbagatelizálni.


Az meg, hogy a tanárodon külsőleg nem látsz semmit, nem azt jelenti, hogyha elmenne egy laborvizsgálatra nem lenne százféle kialakuló, vagy lappangó betegsége.

2013. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!