Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a sztárok, bulvár topicnak a 90%-a csak a Twilightos Robert Pattinsonról és Kristen Stewartról szól? Kit idegesít ez? .

Figyelt kérdés
Persze rajtam kívül...
2009. okt. 21. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az Alkonyatot, de ez már számomra is túlzás:S
2009. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elöttem szólóhoz.
2009. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek. Egész jó film az Alkonyat, bár azért nem vágtam hanyatt magam tőle. És azt meg utálom, ha valamiből divatot csinálnak.. Mint pl. High School Musical stb. Azt nem is láttam, de talán megnéztem volna, ha nem folyna az is a csapból.. HSM-es táskák, bögrék, társasjátékok, füzetek stb persze aranyáron.. Ugyanez lesz az Alkonyatból is, mert rájönnek a cégek, hogy mennyi pénzt lehet ebből is kicsikarni :S
2009. okt. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet h hülyének néztek de én: imádom, és majdnem minden újságot megveszek amibe ők vannak:) meg könyvek... :) De, engem nem érdekel ki mit gondol én imádom!
2009. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

örülök neki4 én nyomon követem a dolgokat :D:D:D:D:D

de a viccet félretéve, én tényleg örülök neki... Ha látok egy cikket, tuti elolvasom...

2009. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!