Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Google Play-ről ha töltök le...

Csécsi Marcell kérdése:

Google Play-ről ha töltök le fizetős játékot, mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy letöltsek-e fizetős játékot, mert meg kell adni bankszámlaszámot, és nem tudom hogy megéri-e, hogy van olyan fizetős játék, ami lassú, akad vagy ilyenek. Mit javasoltok?

2013. júl. 23. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

En nem szoktam fizetoset letolteni, nem szabad ilyenekben megbizni. /szerintem/ Inkabb keress ingyeneseket , azokat veszteseg nelkul letoltheted. Mert az sem biztos, hogy egyaltalan elindul es nem fog allandoan lefagyni.


Ekezetek miatt elnezest, telefonon vagyok.

2013. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem is volt ilyen érzésem :|
2013. júl. 25. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, én inkább ingyenest keresek. Mert pénzkidobás lenne, ha látom a képeken, hogy milyen jó kis alkalmazás. Kifizetem és látom, mondjuk, hogy nem indul el. Na az biztos jó érzés lenne.
2013. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom hogy későn írok, megkeresed mit akarsz, a nevét beírod google-be mögé hogy free download for android, berakod telefonodba. Telefonodra feltelepítesz valami fájlkezelő programot, azon belül megnyitod az apk fájlt, feltelepíted, és lám nem is kellett fizetned :)
2014. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!