Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elsősorban anime fanoknak!...

Elsősorban anime fanoknak! Nektek is volt Chuunibyou korszakotok? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
Chuunibyou demo koi ga shitai anime alapján.
2013. júl. 24. 21:00
 1/7 ahmon ***** válasza:
Nekem nem. Én kiskoromtól kezdve túl realista voltam ahhoz, hogy bármiféle psycho problémám legyen. Mert ha úgy vesszük akkor ez probléma. (Saját szemszög, nem akarok vitatkozni, részben egyetértek azzal is hogy ez egy normális dolog) Hiszen itt egyképzeletbeli világot alkot magának a gyerkőc ami nem igazán mondható úgy hogy:"mindenki ezt csinálja".
2013. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából ha végignézted az animét, pont az a lényege ,hogy rávilágítson arra a tényre , hogy az életben minden embernek megvan a saját kis világa és módszerei, ahogyan elrendezi magában a dolgokat (legyen az a vallásuk, vagy szimplán kóros hazudozás). De konkretizálva a helyzetet, én nem emlékszem hogy ebben a korban misztikus csatákat és helyszíneket képzeltem volna magam köré.
2013. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt xd 15/L

kicsit fura így visszagondolva.

Még amikor ment itthon a tvben a Naruto, mármint amikor nem ismételgetés, még nagyon az elején, az első 50 rész körül, na akkor én is nagyon bírtam utánozni az ilyeneket. Totál azt hittem én is képes vagyok minden ilyen ugrás meg hasonló dologra xd.

Volt, hogy órákon keresztül a homokozóban szórakoztam, ugrálgattam, kézen álltam, és egyéb mindent csináltam.

Sokszor lopakodtam otthon a házban, a kertben, mindenhol.

Aztán kinőttem:D persze régen volt, tizen egy két éves lehettem, szerintem ez normális egy ilyen korban.

Nagyon akkor nem ismertem több animét, inkább amik még ilyesmiket váltottak ki belőlem a Barbie mesék, főleg a tündéres és sellős. Mindig eljátszottam, hogy repülök, meg varázsolgatok. Nagyon szerettem, és mindig varázsoltam :DD

A Slayers összes varázsszövegét betanultam, és még tesi órán is ezeket kántáltam amikor pl labdával játszottunk a barátnőimmel:D jó is volt:D

Kár, hogy a mostani gyerekek nem így játszadoznak, hanem a tableteken, gépeken, telefonjukon:(:)

2013. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül ugyanerre gondoltam, hanem bármi, amit régen kitaláltatok. Én pl Tokyo mew mew fan voltam kicsi koromban és mindig Ichigo (Zoe) voltam. Még uhát is készítettem magamnak :D
2013. júl. 26. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg, most jut eszembe, hogy én is szerettem Zoe-t:DD Bár eljátszottam a zöld és kékhajúval is (nem emlékszem a neveikre)xdxd

De mindig nagyon élveztem:D

2013. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 évesen azon gondolkodok, hogy kiépítsek e egy ilyet magamnak, tök hangulatos. :D
2014. okt. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 leventebence1 válasza:
Hm... Én és 2 barátom együt 5 évig játszottunk élő szerepjátékot, ami visszagondolva pont ilyen volt, csak elképzelt ellenfelek ellen harcoltunk (levegőbe csapkodtubk). Ezt kb havonta 1x csináltuk, de a mai napig jó élményként gondolok vissza rá.
2021. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!