Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Másnaposságra ötletek? Fontos

Másnaposságra ötletek? Fontos

Figyelt kérdés
szégyellem magam,de tegnap megittam egy csomó piát ,és ma annyira szarul vagyok ,mint még soha...na ez még nem elég,de még ráadásul mindent kihányok,ha iszok két kortyot ..visszajön.próbáltam már kamillateát is..de vissza jött..enni se tudok...de ha már nincs mi kijöjjön,akkor jól vagyok...a legrosszabb,hogy cukorbeteg vagyok,és a cukrom 22 hiába adok inzulint vagy bármit..nem megy le ..FONTOS HA VAN ÖTLETETEK,ÍRJÁTOK

2013. júl. 25. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Az még a jobbik eset ha 22 a cukrod, nekem leesés volt mikor szarul voltam.

Sokmindent nem tudsz csinálni, pihenj, aludj, majd holnap próbálhatsz kis kekszet, pirítóst, főttrízst. Esetleg menj ki a levegőre, lehet jót tenne kis friss levegő.

2013. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és neked mennyi idő volt míg rendbe állt a cukrod ?

köszi a válaszokat

2013. júl. 25. 19:16
 4/7 anonim válasza:
igyál rostos üditőt
2013. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem bírsz enni addig fel-le ugrál, sokmindent nem tudsz tenni. A bázisinzulint csökkenteném (elhagynám), a gyorsból meg amíg magas 2-3 óránként néhány egység. (Milyen inzulint használsz?)
2013. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,de míg ti írtatok végre sikerült elaludnom úgí,hogy barackot ettem..ez volt az egyetlen ami nem jött vissza,megittam egy ilyen b6 ot ,és a cukrom is végre lejjebb ment..amúgy próbáltam én is adagolni enni...semmi ..a cukrom nem mozdult bármit csinéltan.folyamat 22,4 volt.örülök végre már nem vagyok halálomon :D köszi mindenkinek
2013. júl. 25. 23:09
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és pumpás vagyok,és apidrát :)
2013. júl. 25. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!